Müdür Tepkisiz Kalınca Başhekim Olaya El Attı: Temizlik Başladı!

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi yangın merdivenlerinin içler acısı hali sonrasında yapılan haber sonrasında Hastane Başhekimi Fevzi Bircan Özkan gerekli denetimlerin ve düzenlemelerin yapılmaya başlandığını açıkladı.

Müdür Tepkisiz Kalınca Başhekim Olaya El Attı: Temizlik Başladı!

Siirt eğitim ve Araştırma hastanesi yangın merdivenlerinde içilen sigara ve atılan yere atılan sigara izmaritlerine ilişkin basında çıkan haberler üzerine, Hastane Başhekimi Fevzi Bircan Özkan gerekli denetimlerin ve düzenlemelerin yapılmaya başlandığını belirti.

Bu Hastanenin Müdürü Ne İş Yapıyor: Merdivenler Sigara İzmaritinden Geçilmiyor! haberi için tıklayınız

TIKLAYIN

Özkan, haber akabinde hemen görevliler çalışmalarına başlamıştır açıklamasında bulunarak, “Tekrar aynı görüntülerle vatandaşlarımızın karşılaşmaması adına her gün güvenlik görevlilerinin günde birkez bu bölümleri denetlemesiyle ilgili talimatlar verilmiştir.” diyen Özka, açıklamasının devamında ise şunları dedi:

“Bahsi geçen bölgenin kantin kullanım alanının alt kısmında kalan depoya yakın yangın merdiveni olduğu anlaşılmış, bununla birlikte diğer tüm yangın merdivenlerinde de teftişler yapılmıştır. Belirtilen alanların temizliğine hemen başlanmış, tekrar aynı görüntülerle vatandaşlarımızın karşılaşmaması adına her gün güvenlik görevlilerinin günde 1 kez bu bölümleri denetlemesiyle ilgili talimatlar verilmiştir. Belirtilen bölgelerdeki duvar kısımlarında oluşan kararmalarla ilgili de boyama çalışmalarımız başlamıştır.”

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 20:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER