Kavga İhbarına Giden Sağlık Çalışanları ve Polise Şok Sürpriz!

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde bıçaklı sopalı yaralamalı kavga ihbarına giden polis ve sağlık çalışanları, ilginç bir sürprizle karşılaştı.

Kavga İhbarına Giden Sağlık Çalışanları ve Polise Şok Sürpriz!

TIKLAYIN

Camiatik Mahallesi 75. Yıl İlkokulu civarında, 155 ve 112'ye yaralamalı sopalı kavga ihbarı verildi. Bölgeye çok sayıda polis ekibinin yanı sıra ambulans da sevk edildi. Olay yerine giden ekipler, ilginç bir manzarayla karşılaştı. İhbarı veren mahalleli sakinleri, önce pasta sürprizi yaptı sonrasında ise seslendirilen roman havası eşliğinde göbek atıp oynadı.

Etkinliği hazırlayan Erdinç Pilan, "Korona virüs ile mücadelede büyük gayret gösteren sağlık çalışanlarımız ve emniyet mensuplarımıza moral vermek amacıyla bir sürpriz düzenledik. Hem onlara destek vermek hem de halkımıza moral vermek için böyle bir şey düşündük. Tüm sağlık çalışanlarımıza ve emniyet mensuplarımıza teşekkür ederim" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2020, 02:05

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER