Hastanenin Asansörü 20 Gündür Arızalı! Cenazeler Karga Tulumba Taşınıyor

İzmir Bozyaka Eğitim Araştırma Hastanesinde bir türlü tamir edilemeyen asansörler vatandaşların tepkisine neden oluyor. Vatandaşlar kadar sağlık çalışanlarının da çalışma şartlarını zorlaştıran asansör arızalarının 20 gündür çözülemediği gelen bilgiler arasında.

Hastanenin Asansörü 20 Gündür Arızalı! Cenazeler Karga Tulumba Taşınıyor

TIKLAYIN

Hastane işleyişinde ciddi sorunlara yol açan İzmir Bozyaka Eğitim Araştırma Hastanesindeki asansör arızaları yönetim ne gibi bir çalışma yürütüyor bilemiyoruz ama hayatını kaybeden hastalar artık morga karga tulumba taşınmak zorunda kaldığını videodan açıkca izleyebiliyoruz. Cenazesi karga tulumba taşınan cenaze yakınlarının üzüntüsünün katlanmasına neden olan asansör arızası inşallah kısa zamanda giderilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 19:40

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydın Sağlıkcı
Aydın Sağlıkcı - 7 ay Önce

O da birşey mi.Aydın doğum hastanesinde 2 tane asansör aylardır arızalı.Ama olsun hastane mudurunun koltuğunda trabzonspor forması var.Yeterli.ona birşey olmaz

Saglikci
Saglikci @Aydın Sağlıkcı - 7 ay Önce

Bozuk olan asansör atık asansörü. o yüzden çöplerle tıbbi atıklar ve yemek aynı asansörde taşınıyor.sayin sağlık müdürümüz inşAllah hastaneleri gezer ve yerinde bunları tespit etmiş olur.

Aydınlı
Aydınlı @Aydın Sağlıkcı - 7 ay Önce

Yetmez kardeşim yetmez. Adamların çalışma gibi bir dertleri yok ki. Yeni gelen Müdür bey inşAllah görüyordur aydının ne halde olduğunu. kimin çalışıp kimin yattığı yaptıkları işten ortaya çıkar. Kişinin ayinesi iştir lafa ve formaya bakılmaz. Aydında çok büyük problemler var malasef. Bu yaptığım yorumda beğen ve beğenmeme sayılarına bir bakın.

Vatandaş
Vatandaş - 6 ay Önce

İdare çalışmaktan başka herşeyi yapıyor hastane Allaha emanet .Hele bir kalite destek müdürü var evlere şenlik

Ragıp
Ragıp - 7 ay Önce

Önce İş Sağlığı ve Güvenliği bu işlerin güvenlik kurallarına uygun bir biçimde gözetim ,denetim ve raporlanmasında önemli bir unsur olan İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlarının tüm kamu hastanelerinde istihdam edilmesi şarttır.İş Sağlığı ve Güvenliğinin ertelemesi olmaz.

angaralı
angaralı - 7 ay Önce

Özellikle akıllı hastanelerde ki asansörler gerçekten çok süper:))))))))))))))))))))))

Mersin
Mersin - 7 ay Önce

Mersine saglık yönetimi tamamen içler acısı. Kurumsal hafıza sıfırlandı. Ankara seyırci kalmaya devam mı edecek

SIRADAKİ HABER