Hastanenin Asansörü 20 Gündür Arızalı! Cenazeler Karga Tulumba Taşınıyor

İzmir Bozyaka Eğitim Araştırma Hastanesinde bir türlü tamir edilemeyen asansörler vatandaşların tepkisine neden oluyor. Vatandaşlar kadar sağlık çalışanlarının da çalışma şartlarını zorlaştıran asansör arızalarının 20 gündür çözülemediği gelen bilgiler arasında.

Gündem 18.09.2019, 19:33 18.09.2019, 19:40
Hastanenin Asansörü 20 Gündür Arızalı! Cenazeler Karga Tulumba Taşınıyor

TIKLAYIN

Hastane işleyişinde ciddi sorunlara yol açan İzmir Bozyaka Eğitim Araştırma Hastanesindeki asansör arızaları yönetim ne gibi bir çalışma yürütüyor bilemiyoruz ama hayatını kaybeden hastalar artık morga karga tulumba taşınmak zorunda kaldığını videodan açıkca izleyebiliyoruz. Cenazesi karga tulumba taşınan cenaze yakınlarının üzüntüsünün katlanmasına neden olan asansör arızası inşallah kısa zamanda giderilir.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Aydın Sağlıkcı 1 yıl önce
O da birşey mi.Aydın doğum hastanesinde 2 tane asansör aylardır arızalı.Ama olsun hastane mudurunun koltuğunda trabzonspor forması var.Yeterli.ona birşey olmaz
Saglikci 1 yıl önce
Bozuk olan asansör atık asansörü. o yüzden çöplerle tıbbi atıklar ve yemek aynı asansörde taşınıyor.sayin sağlık müdürümüz inşAllah hastaneleri gezer ve yerinde bunları tespit etmiş olur.
Aydınlı 1 yıl önce
Yetmez kardeşim yetmez. Adamların çalışma gibi bir dertleri yok ki. Yeni gelen Müdür bey inşAllah görüyordur aydının ne halde olduğunu. kimin çalışıp kimin yattığı yaptıkları işten ortaya çıkar. Kişinin ayinesi iştir lafa ve formaya bakılmaz. Aydında çok büyük problemler var malasef. Bu yaptığım yorumda beğen ve beğenmeme sayılarına bir bakın.
Vatandaş 1 yıl önce
İdare çalışmaktan başka herşeyi yapıyor hastane Allaha emanet .Hele bir kalite destek müdürü var evlere şenlik
Ragıp 1 yıl önce
Önce İş Sağlığı ve Güvenliği bu işlerin güvenlik kurallarına uygun bir biçimde gözetim ,denetim ve raporlanmasında önemli bir unsur olan İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlarının tüm kamu hastanelerinde istihdam edilmesi şarttır.İş Sağlığı ve Güvenliğinin ertelemesi olmaz.
angaralı 1 yıl önce
Özellikle akıllı hastanelerde ki asansörler gerçekten çok süper:))))))))))))))))))))))
Mersin 1 yıl önce
Mersine saglık yönetimi tamamen içler acısı. Kurumsal hafıza sıfırlandı. Ankara seyırci kalmaya devam mı edecek
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?