PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Ebru Şallı'nın İç Çamaşırları Hastanede Kaybolunca Kocası Hastaneyi Ayağa Kaldırdı!

Magazin basınını sallayan iddiaya göre tüp bebek tedavisi için gittiği hastane de ünlü manken ebru şallının iç çamaşırlarının kaybolduğunu öğrenen kocası Uğur Akkuş hastaneye giderek olay çıkardı.

Gündem 10.04.2022, 00:07 10.04.2022, 20:22 Cansu Polat
Ebru Şallı'nın İç Çamaşırları Hastanede Kaybolunca Kocası Hastaneyi Ayağa Kaldırdı!

Bir süre önce Ebru Şallı'nın, eşi Uğur Akkuş'tan ayrılacağı medyaya yansımış ancak evliliklerine tam gaz devam eden çift bu kez basına ilginç bir konuyla haber oldular.

Magazin camiası son olarak, tüp bebek tedavisi gören Şallı'nın başına gelenleri konuşuyor.

HAMİLELİK İÇİN İLK TRANSFER YAPILDI

Doktorlarla görüşen 45 yaşındaki eski manken, aldığı "Anne olmak için bir engeliniz yok" cevabıyla sevinmişti. Yaklaşık 1 haftadır karar verme aşamasında olan Şallı, önceki gün hastanenin yolunu tuttu. Tüp bebek tedavisine başlayan Şallı'ya ilk transfer yapıldı. 

ŞALLI'NIN İÇ ÇAMAŞIRLARI KAYBOLDU


Sonucu heyecanla beklemeye başlayan Şallı ve eşi Uğur Akkuş, saat 16.00'da girdikleri hastaneden akşam 22.00'da çıkarken yaşadıkları olayla gerildi. İddiaya göre işlem sırasında ünlü sunucunun iç çamaşırları kayboldu.

Bu durumu duyunca çılgına dönen Uğur Akkuş, hastaneyi ayağa kaldırdı.

KAMERA KAYITLARINI İNCELEMEK İSTEDİ

Hatta iş insanının kamera kayıtlarının incelenmesini istediği de konuşulanlar arasında. Daha sonra evlerinin yolunu tutan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, 10 gün sonra gelecek gebelik haberini heyecanla beklemeye başladı. 

Ebru Şallı... 'İÇ ÇAMAŞIRI' CEVABI!

Hamilelik için tedavi gören Ebru Şallı hakkındaki iddia gündem oldu. İddiaya göre Şallı'nın tedavi gördüğü hastanede iç çamaşırları kaybolunca eşi Uğur Akkuş hastaneyi bastığı iddia edilmişti. Bu iddialar gündem olunca ünlü model Ebru Şallı hemen bir paylaşım yaptı.

Ebru Şallı bu iddiaların gündem olmasının ardından bir paylaşım yaparak "La Fontaine'den masallar var yine bugün tek bir gazete ama pek bir sever beni çok sevişiriz" yazdı.

Yorumlar (2)
mehemt 6 ay önce
adam hakli hastanede bir sapik var muhakkak ve aciga cikarilmasi gerekir !
Cek 6 ay önce
Adam haklı ya yuh iç çamaşırı nasıl kaybolur. Ünlü de olsa bir mahremi var her zerresi halka malolacak değil ya. Sonuçta haklı bir erkek ve koca
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?