Doktor Vekil Cesur’un Şehit Cenazesindeki Hareketi Şaşkınlık Yarattı!

İdlib Şehitlerinden Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin’in Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesindeki cenaze namazı esnasında İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur’un cemaatin önüne geçip fotoğraf çektirmesi şaşkınlıkla karşılandı.

Gündem 02.03.2020, 20:26 06.07.2020, 12:19 Güler Sağlam
Doktor Vekil Cesur’un Şehit Cenazesindeki Hareketi Şaşkınlık Yarattı!

İdlip'teki saldırıda şehit olan 36 Mehmetçik'ten Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin dün memleketi Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Doktor Vekil Aylin Cesurdan Tepki Çeken Sözler: Onların Uygun Yerlerine Monte Ederiz haberi için tıklayınız

Şehit Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin'in, Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu tarafından kıldırılan cenaze namazı esnasında İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, cenaze namazı kılanların önüne geçerek tek başına ilk önce namaz kılıyormuş gibi poz verdi ve ardından da ellerini açıp cemaatle birlikte dua etti.

TIKLAYIN

Milletvekili Cesur'un bu hareketi şaşkınlıkla karşılanırken, bu anları da kendi danışmanı cep telefonu ile görüntüledi. Milletvekili Cesur tarafından sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraflar bir taraftan tepki çekerken bir yandan da şaşkınlıkla karşılandı.

Öte yandan doktor vekil aylin cesur'un sosyal medya'da aynı cenaze töreninde çekindiği fotoğraflarda paylaşılmaya başlandı. Fotoğraflarda Cesur'un şehit anasının başında poz vermesi ayrıca tepkilere neden oldu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?