Bekir Ağırdır'dan Sağlık Bakanı Koca Yorumu: En Muhalif İçin Bile Zayıf Değil!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın siyasetçiler arasındaki hızlı yükselişini değerlendiren KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır: "Siyasi notu Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yüksek. İlginç olanı şu ki en muhalif olanın gözünden bile notu çok iyi değilse bile zayıf değil."

Bekir Ağırdır'dan Sağlık Bakanı Koca Yorumu: En Muhalif İçin Bile Zayıf Değil!
banner71

KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın siyasi notunun Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan yüksek olduğunu söyledi. Ağırdır, “İlginç olanı şu ki en muhalif olanın gözünden bile notu çok iyi değilse bile zayıf değil” diyerek bu durumu halkın bilgiye ihtiyaç duyması ile açıkladı.

TIKLAYIN

BİLGİ İHTİYACI KOCA’YI ÖNE ÇIKARDI’

Salgınla ilgili düzenli bilgilendirme yapan siyasi bir figür olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ilgili araştırmanın sonuçlarını da yorumlayan Ağırdır, “Korona meselesine gelene kadar gündemde olan bir bakanlık olmadığı için daha önce Fahrettin Koca’ya yönelik bir araştırmamız yok. Onun için eskiye göre artmış veya azalmış diyemeyiz. Ama bu sürecin içerisinde yaptığımız araştırma gösterdi ki siyasi notu Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yüksek. İlginç olanı şu ki en muhalif olanın gözünden bile notu çok iyi değilse bile zayıf değil” diye konuştu. Ağırdır’a göre bu sonuç insanların bilgili ihtiyacından kaynaklanıyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER