Bakan Yardımcısı Eldemir'den Döner Sermaye Müjdesi – Video Haber

Sağlık-Sen Türkiye Buluşması'nda Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir'den sağlık çalışanlarını umutlandıran döner sermaye müjdesi gelirken, Eldemir yeni yönetmeliğinin bir ay içerisinde açıklanacağını belirtti.

Sağlık-Sen Türkiye Buluşmasında konuşan Sağlık Bakanı Yardımcısı Halil Eldemir, sağlık çalışanlarının büyük fedakârlık göstererek çalıştıklarını ifade etti. Eldemir, bakanlık olarak Sağlık-Sen' in çalışmalarını önemsediklerinin altını çizdi. Sağlıkta şiddetin önlenmesi için bakanlığın ek yaptırımları hayata geçireceğini dile getiren Eldemir, "Yakın zamanda sağlıkta şiddeti önleyecek eylem planımızı açıklayacağız. Sağlık çalışanlarının hasta yükünü azaltan ve fiziksel ortamlarını düzelten bir yaklaşımla eylem planımızı hayata geçireceğiz. Sağlık çalışanlarının yıpranma payında yaşadığı eksiklikler üzerinde de çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

"DÖNER SERMAYE TASLAĞINI AÇIKLAYACAĞIZ"

TIKLAYIN

Yıllardır sağlık çalışanlarını mağdur eden döner sermaye sistemiyle ilgili müjde veren Bakan Yardımcısı Eldemir, "Herkesi memnun edecek adaletli bir döner sermaye taslağı hazırladık. Çalışmalarımız sürüyor bir ay içerisinde neticelendireceğiz" diye konuştu.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 07:44

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
bir bilen
bir bilen - 5 ay Önce

bu açıklama 5. kez yapılıyor bundan önce yapılan her açıklama sonrasında en geç 2 ay içinde dönemin sağlık bakanı görevden ayrıldı ve bu iş askıya alındı. size söyleyim sn. bakan 2 ay dayacanakmı göreceğiz.

Sincan
Sincan - 5 ay Önce

Once doner sermayeyi sifirla sonra adaleti bitir. Simdi cik adaleti doner sermsaye yonetmeligi geliyor de. Arkadas memleketin haline bak.

SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------