PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

37 Yaşındaki Doktor, Eşinin Evde Olmadığı Saatte Kendini Asarak İntihar Etti!

İzmir’de bir hekim, eşinin şehir dışına çıkması sonrası kendisini evde asarak intihar etti.

Gündem 19.12.2022, 13:31 Cansu Polat
37 Yaşındaki Doktor, Eşinin Evde Olmadığı Saatte Kendini Asarak İntihar Etti!

37 yaşındaki İzmir’de görevli bir doktor, evinde kendini asarak yaşamına son verdi.

Edinilen bilgiye göre; İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesinde çalışan 37 yaşındaki Kadir Coşkun, eşinin şehir dışına çıkmasının ardından ikamet ettiği evinde kendini asarak hayatına son verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Çoşkun'un cansız bedeniyle karşılaştı. Çoşkun'un cenazesi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorumlar (2)
İlgilikisi 1 ay önce
Allah rahmet eylesin. Hastanelerdeki Psikiyatri poliklinikleri çoğu zaman kimsenin aklına gelmiyor ama büyük sıkıntılar var. Hasta yoğunluğu yetmiyormuş gibi bir o kadar hastaneden normal ilaçlarını yazdırmaya gelen diğer personeller ile uğraşılıyor. O bitiyor bu sefer hastanedeki kan alma odasını sormak veya sünnet işlemini yapan kişiyi sormak için gelenlerle uğraşılıyor. Bitti mi bitmedi! Biter mi? Başı ağrıdı diye psikiyatriye başvuran veya sadece kafa yapıcı ilaç için gelenlerde bunlara eklenince geriye denecek şey kalmıyor. En sessiz yer olması gereken psikiyatri polikliniklerinde psikiyatride çalışan saglik çalışanlarını bunlara maruz birakan sorumlu kişilerin hepsinin bu işte vebali ve sorumluluğu var. Dünyanın hangi yerinde psikiyatristin odasına sunnetciyi sormak için girilir? yakında uzman bulamayacaksınız iste o günler başladı
Chef 1 ay önce
Ailesine sabırlar dilerim. İnsanı musibet ve sıkıntılar karşısında güçlü ve iradeli kılan en büyük duygu iman duygusu ve Allaha olan bağlılıktır. Rabbim hayırlı ölüm nasip etsin..
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.