PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Yalçın, Cumhurbaşkanı‘ndan Promosyon Ödemelerinin Artırılması İçin Merkezi Düzenleme İstedi!

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, dün sürpriz bir ziyaretle Cumhurbaşkanı Erdoğan’a giderek maaş promosyon tutarlarının güncellenmesi talebini iletti.

Ekonomi 03.09.2022, 15:25 03.09.2022, 16:35 Cansu Polat
Yalçın, Cumhurbaşkanı‘ndan Promosyon Ödemelerinin Artırılması İçin Merkezi Düzenleme İstedi!

2022 yılı içerisinde tamamlanması beklenen sözleşmeli personellerin kadroya alınması ile ilgili taleplerini aktaran Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, kamu görevlilerinin beklentilerini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sundu.

Memur Sen’in sözleşmeli personel istihdamı çalışmaları ile ilgili kadro talebini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ileten Genel Başkan Ali Yalçın, 4/C’den 4/B’ye geçen sözleşmeli personelin hizmet sürelerinin tamamının dikkate alınarak, eğitim durumlarına uygun kadrolara geçirilmesi konusundaki görüşlerini de iletti.

“Promosyon Ödemelerinin Artırılması Gerekir”

Öğretmenlik meslek kanunu ile ilgili Memur Sen’in beklentilerini de Cumhurbaşkanına sunan Yalçın, diğer taraftan kamu görevlilerine verilen promosyon ödemelerinin arttırılması konusunda merkezi bir düzenleme yapılması gerektiğini Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşmede dile getirdi.

Promosyon Sözleşmeleri Güncellenmeli

Banka promosyon tutarlarının güncellenmesi ile ilgili Kamu Görevlilerinin talepleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’a birinci ağızdan aktarıldı.

Yorumlar (21)
Sağlık memuru 1 ay önce
Yıllardır sizi takip ediyorum birde üyesi olduğum Önder kahveci yi memurlar adına hayırlı bi şey yaptığınızı duymadım en yakın zamanda istifa edip yeni kurulan sendikaya geçmek dileğiyle
Sağlıkçı 1 ay önce
Sağlığa dair yine birşey görüşmemmiş. Şaşırtmadı.
Vaybe 1 ay önce
Allah aşkına siz birşey istemeyin, sağlıkçılar bir dönem Metin Memiş in büyük kazanım deyip Ziraat Bankası ile 475 TL yıllık anlaşıp çalışanları mağdur ettiği günleri unutmadı. Ya arkadaş anlamadığım birşey var promosyon sözleşmesini kazanan banka ile ilsaglik müdürü arasında imzalanıyor, bu ilsaglik müdürluklerin hiç birinin aklına bu sözleşmeye enflasyon farkınıda koyalım diye bir fikir gelmiyor mu? Başkan sen birşey isteme lütfen.
Dadaş 1 ay önce
Sayin başkan şu hizmetlileri genel idare sinifina gecmesi için niye bir çaba gostermedin sayin cumhurbaşkanimiza niye soylemediniz küstürdünüz bizi bunu bilin hizmetlilerde uyeniz sessiz çoğunluğuz her haktan mahrumuz
Drabaküs 1 ay önce
Adam helal işlerle değil haram işlerle uğraşıyor c.baskinina promosyon için gitmiş zaten hak istemek için değil böyle küçük vasıfsız birisi ancak bunun için gider. Bankaları mi şikayet ettin sen zam almayı beceremiyorsun gidip promosyonu mu artıracaksın memuru aptal yerine koyuyorsun farkındamısın Aliiiii defol git o sendikanın basından.hem eğitim bir sen hem memur sen kaç maaş alıyorsun ki sen...
Memur 1 ay önce
Ne demiş zamcık Ali, hiç bişey istemiyoruz zaten zamanında aldılar mı demiş sayın CB na
Sağlık 1 ay önce
Bu Ali yalcın denilen şahsi ciddiye almayın ne konuşacak c.baskani ile masum masum oturup gelmiştir Adam hem memur sen hem eğitim bir sen başkanı bu öğretmenlere cifte standart bunu kamunoyuna dillendirip gitmesini sağlamak lazim simdiye kadar sagliga yapilacak her adimi ogretmenlere de cevirdi zamn kaybi bizim icin işi gücü şov sinir oluyorum su herifi görünce...saydırıyorum durmadan.
emre 1 ay önce
sözleşmelilere kadro beklerken konuştugu konulara bak
Saglikci 1 ay önce
Saglikda hizmetli kalmadı
Tamam 1 ay önce
Üçbuçukçu memuru bu 3.5 anlaşmışmıydı
Hbb 1 ay önce
Herkes şikayetçi ama kimse çıkmıyor hükümete yakın diye herkes kendi çıkarında sonra ağlamayın zamlara
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?