PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlıkçıya 9 Bin TL Promosyon Teklif Eden TEB, Belediye’ye 30 Bin TL Dağıtacak!

Antalya Büyükşehir Belediyesi banka maaş promosyon ihalesi 30000 lira üzerinden anlaşılarak imza altına alındı.

Ekonomi 21.12.2022, 18:24 24.12.2022, 03:58 Cansu Polat
Sağlıkçıya 9 Bin TL Promosyon Teklif Eden TEB, Belediye’ye 30 Bin TL Dağıtacak!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, belediyede görevli memur, sözleşmeli personel ve kadrolu işçiler dahil olmak üzere çalışanlara banka maaş promosyonu olarak 30000 TL’nin dağıtılacağını açıkladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından önümüzdeki 3 yıl için çalışanların banka üzerinden maaş ödemelerinin yapılması karşılığında dağıtılacak promosyon için anlaşma sağladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi banka maaş promosyon ihalesini Türkiye Ekonomi Bankası kazandı.

Sağlıkçıya 9 Bin TL, Belediye’ye 30 Bin TL!

Türkiye Ekonomi Bankası, 2 hafta önce Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğüne 9000 liralık promosyon teklifinde bulunması nedeniyle tepki çekerken aynı banka Antalya Büyükşehir Belediyesine 3 yıl için 30000 TL promosyon dağıtım kararı aldı.

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü ihalesine İş Bankası 15.750 TL teklif verirken, Yapı Kredi 12000 TL, Akbank 11000 TL, Türkiye Ekonomi Bankası ise 9000 TL teklif vermişti.

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğünün 12 Aralık 2022 tarihinde 12 bin sağlık çalışanı ile 8 bin sürekli kamu işçisi toplam 20 bin personeli için yaptığı ihale düşük teklifler sonrası iptal edilmişti.

Öte yandan promosyonla ilgili açıklamalarda bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2022 yılında maaş farkları başta olmak üzere ödemeler ve parasal miktarın büyüklüğü ile promosyon ihalesini yenilediklerini dile getirdi.

3 defa ihaleye çıkıldığını hatırlatan Böcek, mesai arkadaşlarına en yüksek promosyon tutarını Türkiye Ekonomi Bankasının verdiğini dile getirdi.

Yorumlar (10)
Gariban sağlıkçı 1 ay önce
Sağlık bakanlığı devreye girince promosyonların neden bir anda düştüğünü herkes biliyor ama kimse silivriye gitmek istemediğinden susuyor. Haram zıkkım olsun hakkımız….
ZIKKIMCI 1 ay önce
Sağlık bakanlığı devreye girmeseydi de Kocaelindeki arkadaşlarımız 9 bin lira mı promosyon alsaydı. Şimdi 29000 bin lira alacaklar. Senin kafan mı güzel yoksa saçmalamak için mi yorum yazıyorsun anlamadım.
Zıkkımcı yalaka 1 ay önce
Haberi nerenle okuyorsun gerizekalı sadece bir belediyeye teb 30 bin tl promosyon veriyor. Sayısı 1 milyonu bulan sağlık bakanlığına niye 29 bin tl verildi yada neden ten 9 bin tl teklif etti kafan mı basmıyor senin???
Hem 1 ay önce
Doktorun diplomasın da tip doktoru yazar Hemsire diplomasın da hemsire yazar tibbi sekreterin diplomasına da tipbi sekreter yazar vs. bu ysp hangi diplomayla mezun oluyor bi söylesene
Sonra 1 ay önce
Siz hala ysp güvenlik doktor birbirinizi yiyin
Ysp soksun sana 1 ay önce
Önce ağzını topla Ysp olur başına yağarım ezik müsvedde
Hatice Ebik 1 ay önce
Doktorlar alsın Ama temizlik personeli için çok gereksiz bir doktor ile bir temizlik personeli bir olmaz artı belediye işçisi gariban kesim ondan ne istiyorsunuz
Aliş 1 ay önce
Belediye ile neden anlaşıldı. Tüm işlemler o bankada yapılacak. Belediyenin gelir giderleri tek bankada bizde maliye işleri halk bankasinda işlemler olurken zor. Tüm vezne ve ihale olsun diğer işlemlerde halk bankası yapiyor
EL İNSAF 1 ay önce
Herkes burda karnından konuşuyor SAĞLIK BAKANI devreye girmese sağlık personeli 20 binden fazla kimse para vermezdi insan elini vijdanına koysun ha diyeceksiniz Sağlık bakanının yanlışı yokmu var örneğin ek ödemede birinci basamağı çok mağdur etti özellikle GENEL İDARE HİZMETLERİ personeli ve bunun vebalı çok büyük olacak ama promosyondan büyük iş yaptı saygılar
Sty 1 ay önce
Anlamadıgınız kucuk bil İl ile buyuksehır bir olurmu ornegın tebın Ardahan yada Bilecik ili ile anlastıgını varsayalım ılcelere atm koyacak, buranın kirası vs karsılarmı Antalya buyuksehır belediyesi kendi mucahır alanı ıcınde anlasma yapıyor arkadslar. Ha bize verilen promosyon biraz daha artırabılirfdı.ocak ayı zamları da dahil edilebilirdi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.