PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Cumhurbaşkanı Grup Toplantısında Memur Zammı ve İyileştirmeler Hakkında Konuştu

Partisinin grup toplantısında memur ve emekliler ile çalışanlar için temmuz ayında enflasyon farkı verileceğinin altını çizen Cumhurbaşkanı, Ocak ayında çok daha kapsamlı ve rahatlatıcı adımlar atılacağını söyledi.

Ekonomi 15.06.2022, 19:31 16.06.2022, 01:19 Cansu Polat
Cumhurbaşkanı Grup Toplantısında Memur Zammı ve İyileştirmeler Hakkında Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Büyük Millet Meclisinde partisinin grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Erdoğan yaptığı konuşmada memurların temmuz ayında enflasyon farkı alacağına işaret ederek çok daha kapsamlı iyileştirmenin ocak ayında yapılacağını söyledi.

OCAK AYINI İŞARET ETTİ

Cumhurbaşkanı çalışanlar ve emekliler için önümüzdeki temmuz ayında enflasyon farkı verileceğini, ocak ayında ise kapsayıcı ve rahatlatıcı adımlar atılacağını belirterek “işçi, memur, çiftçi ve emekli hiçbir kesimi ihmal etmeden tüm imkanları seferber ederek her bir insanımızın derdi ile dertleniyor sıkıntılarına çözüm arıyoruz” dedi.

Yorumlar (17)
Hems 2 hafta önce
Hayrına veriyor sanki. Vermesi gerekeni bile nereden çalarım diye on takla atıp düşük gösteriyor enflasyonu.
sağlık personeli 2 hafta önce
ocak ayı mı? kim görebilir bu şartlarda ocak ayını. sayın c.başkanı daha martta 3 ay önce verdiğiniz sözler yerine gelmemişken 6 ay sonrası için verilen sözler hiç yerine gelmez. diyorum ya 14 martta verdiniz sözleri madde madde okudunuz. 3 ayda ne değişti o maddelerin kaç tanesi meclise geldi. hani verdiğiniz sözler 3 yıl öncesine ait olsa bir nebze unutulur ama diyorum ya 3 ay önce 90 gün yani. hani sabitler emekliliğe yansıyacaktı biz bugünümüzden vazgeçtik bari yaşlılığımızı çalmayın bizden
Ahmet 2 hafta önce
Yoksulluk sınırının altindayiz
Erkek hemsire 2 hafta önce
Iki gün sonra reklamları belli. memurumuza emeklimize yüzde 40 zam yaptık mi. Yaptık. Hangi hükümet yüzde 40 zam yapabilir. Sadece ak partiiiii. De yeri get looo. Sizin husumetinizde lügatte yeni bir terim girdi. Enflasyon ZAMMI.. eskiden enflasyon farkıydı... bu yol artık çıkmaz sokak .....
Msb 2 hafta önce
Artık tükendim. Ev sahibi %120 zam istedi. Hani %25 falan yalan oldu. Ne cezası var bunun yaptırımı ne. Markette oyunlar akla hayale gelmeyecek stokculuk var. Zam gelecek ürün kayboluyor azalıyor. Şeker 100 TL idi şimdi onun da üzerine gitmeye başladı. Ya noluyor ne bitiyor kimse anlamıyor mu... Yukarıya gitmiyor mu. Bn yüzde 40 zam alsam bile bu bnm kirama denk geliyor gerisi ne olacak.
YALBENLİ 2 hafta önce
Ocak ayını işaret etmişse reis ben bundan şahlanma yılımız 2053 ocak ayını anlarım...
Hemogram 2 hafta önce
2023 temmuzunda da biz rahatlatıcı ve kapsayıcı adımlar atacağız
Yorumsuz 2 hafta önce
Sayısız yerden maaş alanlar ne asgari ücretli nede çalışan emektarı düşünürler .hani beraber islanmistik yağan yağmurda oda mi rüyaydı ????????
Kanaat 2 hafta önce
Maddiyatın sonu yok. Allah razı olsun cumhurbaşkanımızdan. tek maaşım. yetiyor artıyor elhamdülillah. Kanaat en büyük zenginlik.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?