Öğütlü'de Sözleşme Uzatan Sağlık Müdürü Oldu!

Dün Kocaeli'nin İl Sağlık Müdürünün sözleşme yenilemesinin ardından Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Aziz Öğütlü'nün de 2 yıl daha Sakarya'da Sağlığın patronu olacağı imzayı attığı öğrenildi.

Atamalar 03.07.2020, 09:55 03.07.2020, 10:10
Öğütlü'de Sözleşme Uzatan Sağlık Müdürü Oldu!

Özellikle pandemi döneminde yürüttüğü başarılı çalışmaları ile dikkatleri üzerine toplayan Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr Aziz Öğütlü'nün 2 yıl daha görevini uzatan sözleşmeyi imzaladığı öğrenildi.

Daha önce Pandemi nedeniyle görev süresi bitmesine rağmen Ağustos ayına kadar görev süresi uzatılan Öğütlü bu imza ile 2 yıl daha Sakarya'da sağlığın başında kalacak.saglikpersonelihaber.net

TIKLAYIN

Sakarya ile beraber dünde Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol ERGÜNEY'de 2 yıllık sözleşme imzalamıştı. Haberi için tıklayınız.

15 Haziran tarihinden iribaren başlayan sözleşme imzalayan İl Sağlık Müdürleriyle ilgili tüm gelişmeleri Türkiye'de ilk defa duyuran sitemiz saglikpersoneliHABER.NET'in sözleşme yenileme haberlerini tek sayfadan takip etmek için tıklayınız.

SÖZLEŞME İDARECİLERLE İLGİLİ HABERLER TEK BAŞLIKTA! haberi için tıklayınız

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (1)
İbrahim BULDUK 4 ay önce
Doçent Doktor Aziz öğütlü hocamıza İl Sağlık müdür olarak nereden görev alması ilimiz ve bölgemiz açısından çok faydalı oldu özellikle koyup de göstermiş olduğu başarı kuvvetle ilgili
26
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?