PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Mehmet Koca, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Oldu!

2 gün önce Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Dr. Mehmet Koca, bugün Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü olarak atandı.

Atamalar 13.04.2022, 18:23 14.04.2022, 14:22 Cansu Polat
Mehmet Koca, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Oldu!

İnsan Kaynakları Planlama Dairesi Başkanı olarak görev yaparken 11 Nisan 2022 tarihinde Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına atanan Dr. Mehmet Koca, bugün alınan karar sonrasında Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü olarak ataması yapıldı. 

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu'nun görevden alınmasıyla yerine Vekaleten İsmail Kaya getirilmiş, 11 Nisan 2022 tarihinde de Kaya'nın yardımcılığına Dr. Mehmet Koca atanmıştı. Atama haberini saglikpersoneliHABER.NET olarak duyurmuştuk. Haber için tıklayınız.

Bakanlıkta görevden almanın ardından yönetim kademesi değişikliği devam ederken, Mehmet Koca bugünde Genel Müdür olarak atandı.

Vekaleten Genel Müdürlüğe bakan İsmail Kaya ise tekrar Genel Müdür yardımcısı oldu.

YENİ GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU

Genel Müdür Dr. Mehmet KOCA'nın olmasıyla beraber Yönetim Hizmetlerinde yeni görev dağılımıda hemen yapıldı. Peki Yönetim Hizmetlerinde hangi Daire Başkanlığına hangi bürokratın bakıyor. Detaylar için tıklayınız.

Yorumlar (13)
Hayırlı olsun. 2 ay önce
Kıymetli bir insan ve yönetici. Hayırlı olsun.
sağlıkçı 2 ay önce
MaşAllah çok yetenekli birisi ki hızla yükselmiş
Bürokrat 2 ay önce
Sonuna kadar hak ediyor… Geç kalınmış bir atama. İşini düzgün yapan karakterli değerli bir bürokrat. Allah yolunu açık etsin. Yar ve yardımcısı olsun.
Doktor 2 ay önce
Soyisim benzerliği var, bakanla akrabalık bağı yok. Uzun yıllardır Sağlık Bakanlığında Daire Başkanı olarak görev yapıyor.
Kry 2 ay önce
Camiamiza hayirli olsun
İmza asamasinda bir suredir bekleyen atama kararlari var sayin mudurum
Dr.Saim Başkal 2 ay önce
Tüm Bakanlığımızın atama kriterleri böyle, şunun yakını bu gruptan şu sendikadan. 2 gün sağlık müdürlüğü, 3 gün başkan yardımcılığı 4 gün başkan hoop genel müdür, bakan yrd vs. Sonra ne mi oluyor; Personelin alması gereken haklar hiçbirinin umurunda olmuyor. Düzenli enflasyonla uyumlu sut artışı olsaydı, maaşlar, nöbet ücretleri artırılsaydı şimdi dünyanın en iyi sağlık ordusu hakettiği özlüklerini alırdı. Bu şekildeki boş atamalar bunun sebebi. neymiş haketmiş.(hangi sınavla??)
Caner 1 ay önce
Urfalı ama Urfalı gibi değil, liyakatıyla geldi.Yoksa tüm Urfalılar fotoğraf çekmek için yanına giderdi
Müdür 2 ay önce
Tasradan yönetici çekilse daha iyi.Bakanlık merkeziyle taşra birbirinden kopuk vaziyette
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?