Başhekim İstifa Etti, İdari Mali Hizmetler Müdürü Uzman Oldu!

Başhekim Op. Dr. Sezgin Mutlu'nun görevinden istifa ettiği İdari ve İşler Müdürü Ersin Durmuş’un da görev yerinin değiştirilerek İl Sağlık Müdürlüğüne uzman olarak sözleşme imzaladığı öğrenildi.

Atamalar 14.07.2020, 11:53 14.07.2020, 18:51
Başhekim İstifa Etti, İdari Mali Hizmetler Müdürü Uzman Oldu!

Çaycuma Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Sezgin Mutlu görevinden istifa etti.


*Op. Dr. Sezgin Mutlu

TIKLAYIN

Öte yandan Çaycuma Devlet Hastanesi İdari ve İşler Müdürü Ersin Durmuş’un da görev yeri değişerek Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğüne atandı.  


*Ersin Durmuş

Sözleşme İmzalama Sürecindeki Sözleşmeli İdareciler Kimler? Son Haberler için tıklayınız

Mutlu ve Durmuş’un yerine önümüzdeki günlerinde atama yapılacağı öğrenildi.

Yorumlar (2)
Oldu bitti maşallah 4 ay önce
Atamalar oldu bile Devrek müdürü geldi oraya ama anlamış değilim bu görevden alınan müdürü veya müdürleri aynısı çünkü Zonguldak da göğüs Hst müdürünü de alıp uzman yaptılar bu ne perhiz bu ne lahana turşusu değil mi
OCAK DEVLET İÇİN 4 ay önce
Yüksek maaş ve liyakatın olmadığı bir sistem de bu tür çekişmeler oluyor yükesk ücret ile çalışılan bu sistemin bir ön önce son bulmasu gerek zaten LİYAKAT yerlerde gerçekten devleti düşünen yok sözleşme imzalayanların çoğu bu işi aylıkları yüksek olduğu için yapıyor eski maaş sistemine dönülürse çoğu çalışmaz. bu yüzden bu israfların önüne geçilmesi için bi an önce eski sisteme dönülmesi gerekir. israf son bulsun LİYAKAT geri gelsin OCAK DEVLET İÇİN olsun ki gerçekten para için değil devlet için çalışanlar belli olsun.
15
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?