Ankara İl Sağlık Müdürlüğünden RTÜK'e Transfer!

Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde hemşire kadrosunda görevli personelin RTÜK'e Daire Başkan Yardımcısı olarak atandığı öğrenildi.

Atamalar 03.07.2020, 15:45 04.09.2020, 16:16
Ankara İl Sağlık Müdürlüğünden RTÜK'e Transfer!

Sağlık Personelinin HABER Kaynağı saglikpersonelihaber.net haber merkezinin edindiği bilgiye göre, Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Diğer Sağlık Personeli atama biriminde hemşire kadrosunda görev yapan Hemşire Hanımın bugün itibariyle RTÜK'e Daire Başkan Yardımcısı olarak atandığı öğrenildi.

Sözleşme İmzalama Sürecindeki Sözleşmeli İdareciler Kimler? Son Haberler için tıklayınız

TIKLAYIN

3 Temmuz 2020 itibariyle Ankara İl Sağlık Müdürlüğünden ayrılarak yeni görev yeri olan RTÜK'e pazartesi günü başlayacağı öğrenildi.

Hemşire Hanıma RTÜK Daire Başkan Yardımcılığı görevinde saglikpersonelihaber.net olarak başarılar dileriz.

Hemşire'nin RTÜK'e Daire Başkan Yardımcısı Olması Mecliste Tartışma Konusu Oldu haberi için tıklayınız

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (7)
Hemsireler sağlık memurları 4 ay önce
Ne güzel kurtulmuş sağlık çalışanı olmatant 3300 TL maaş almaktan helal olsun torpile bak biz kurum içinde bir servisten bir servise yıllardır gecemezken adam unvan değiştiriyor kurum değiştiriyor üst unvana atanıyor vay yavrum vay anam biz olek vAllaha imkanım torpilim olsa ben bir dk durmam bu meslekte bu maaşla 3300 TL ye çalışmam
Hemsireler sağlık memurları 4 ay önce
Helal olsun vAllahi bu hemsirelik mis sağlık memurlugumus 3300 TL maaşa yapılacak iş değil hastanın altını bokunu temizle banyosunu yaptır sondasini pansumanini enfeksiyon unu temizle gece gündüz tedavileri yap virüsle salginla depremselde doğal afetlerde çalış bayramın geçen haftasonun olmadan anan ağlasın hastaile hasta yakını ile şiddete maruz kal dayak ye bu kadar maaşa bu işler kurtarmaz kardeşim
Seval 4 ay önce
Gülayı tanıyorum son derece zeki, aklıbaşında bir meslektaşımız. Ben kendisinin bu camiaya yapacak hizmetleri olacağını düşünüyorum.Bizdende birileri çıksın arkadaşlar. Hiç alakasız meslek grupları zamanında idarecilik yapmadı mı.Halen yapıyorlardır.Belkide bu bir başlangıçtır. Çünkü aynı yolda yıllarını verdi.Yolu açık olsun, hayırlı uğurlu olsun inşAllah.
Clk 4 ay önce
Benzer görevlendirmelerin devamı olur inşAllah. Yıllardır hiç bir yerde görülmeyen yok sayıl asıl iş yapıp yardımcı lakabını alan biz sağlık personellerinin daha iyi yerlerde mesleğimizin varlığını göstermleri adına görev almaları gerek. Bizim camiamızda değilmi bir yerde imam olup hastane müdürlüğü yapanlar hemen hemen her sağlık kuruluşunda var. Yanlış mı.
Liyakat ve Egitim Şart 4 ay önce
Bu arkadaş hemşire olabilir sorun hemsire olması değil.RTÜK alaninda daha dogrusu iletişim alaninda bir üst ögrenimi varsa amenna geçsin ancak yok degilse yazıklar olsun bu memlekette onca iletişim mezunu insanlar var işsiz..Bu kişinin eğitim durumunun ve çalışmalarının açıklanması gerekiyor yoksa dayisiyla gelen dayisiyla kocasiyla gelen kocasiyla gider.
Hasan özgür 4 ay önce
Gülay hanımın ünvanı evet hemşire ama yıllardır insan kaynaklarında çalışmış birisi. izlenim ve intibam hep çalışkan ve başarılı birisi olduğudur. hakettiğini düşünüyorum. yeni görevinde başarılar dilerim
Lanet olsun 3 ay önce
Çalışarak hakederek geldiğini söyleyen insanlar 90 KPSS puanı alıp atanamayan insanlar hiç yok sanırım çevresinde ya da atanamadığı için intihar eden insan hiç duymuyorsunuz sanırım. Çalışkan derken neye göre çalışkan ve toplumda çalışkan olduğunu düşünüp her meslek grubunun haklarına tecavüz eden tüm meslek gruplarını kınıyorum. Para bu kadar insanın gözünü bürümesin.
10
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?