Yıldırım: Sağlık Müdürü Fetö Yöntemi Olan Dilekçeyi İşleme Koyarak İtibar Cellatlığına Kapı Açtı!

Sağlık Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Özgür Yıldırım, "Yıllardır hakkımdaki iftiralarını şahsıma zarar verebilmek için her platformda tekrarlayan fetöcü zihniyet, bu çabalarından sonuç alamayınca yine tam bir fetö taktiğiyle, sahte isimli dilekçelerle hakkımda il sağlık müdürlüğünü,Kaymakamlığa ve Valiliğe şikayet dilekçesi verilmiş ve bu konu ile ilgili atanan Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişi tarafından yapılan soruşturmada hakkımdaki iddiaların tamamının gerçek dışı ve iftira olduğu bir kez daha tespit edilmiş ve karar tarafıma tebliğ edilmiştir." dedi.

Sendika 27.07.2020, 11:11 27.07.2020, 11:19
Yıldırım: Sağlık Müdürü Fetö Yöntemi Olan Dilekçeyi İşleme Koyarak İtibar Cellatlığına Kapı Açtı!

Özgür Yıldırım tarafından yapılan açıklamada;

Değerli dostlar ve kıymetli yolarkadaşlarım...

Yıllardır sağlık emekçilerinin hakkı ve hukuku için mücadele verdiğimizi başta tüm sağlık çalışanlarının ve emek mücadelesi veren meslektaşlarımız bilmektedir.
Sendika içerisinde ve dışarısında hertürlü hainlik ve illegal yapılanmanın karşısında olduk.
Çok mücadele ettik ve yıllardır iftiralara maruz kaldık.
Sendikal mücadele de yarışı kaybedenler hertürlü yalanı ve iftirayı dün olduğu gibi bugünde devam etmektedir.
Yüreği olmayan yüreksizler sahte isimli dilekçelerle algı operasyonu yapmaktadırlar.
Bu zavallı Müfteriler e sesleniyorum
“elinizden geleni ardınıza koymayın, fetö ile mücadelemiz dünden daha azimli ve kararlı şekilde devam edecek”.
İtibar cellatlığına soyunan her kim veya kimlerse şahsımıza yaptığınız iftiralar yetmezmiş gibi çevremize zarar vermenize müsade etmeyeceğim.
Dün fetönün yayın organlarını kullananlar,cemaat toplantılarından çıkmayan  kendilerine makam kapabilmek adına hertürlü fırıldaklık çevirenler 
Bugün vatansever Bugün devletin en has  adamları olmuşlar... 

Kimse kusura bakmasın 15 temmuzda sağlık bürokrasisinin yöneticileri,
kimleri ne şekilde kurtarıp hangi makamlarla ödüllendirildiği,

TIKLAYIN

Emniyet teşkilatında fetö den firar olanların referansıyla mesleğe geri dönenlerin de kimler olduğu,
dün sağlık sistemini dizayn edenler ve sağlıktaki fetö yapılanmasının başını çekenler hangi yöneticiler tarafından isimleri sümen altı edildiğini sormak gerekiyor.
Dün olduğu gibi bugünde duruşumuz bellidir.Şahsım ve yönetimim üzerinden Sağlık Sen  saldıranlar şunu iyi bilmelidir.
Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi “Memur-Sen'in Akif İnan'ın hayallerini gerçekleştirdiğini görüyoruz.Memur-Sen ülkemizin en etkili, en güçlü sivil toplum örgütü olarak mili irade ve demokrasinin sancaktarlığını yapıyor.Türkiye'nin daha büyük, müreffeh, güçlü bir ülke olması için gecesini gündüzüne katarak çalışan Memur-Sen 15 Temmuz'da olduğu gibi milli iradeye canı pahasına sahip çıkan, darbecilere meydanları dar eden büyük bir ailedir" 

Dün olduğu gibi bugünde 
Sağlık Sen olarak Memursen olarak “meydanları dar eden büyük bir aileyiz”duruşumuz bellidir.
Milli iradenin yanında olmanın demokrasiye inanmanın bedelinin hertürlü ödemeye hazırız.

Dün hain darbe girişiminin uşakları bugün ortalığın durulmasını bekliyorlardı.
Ortalık duruldu Şimdi operasyon hesabı yapıyorlar.
Kriptocu virüslara Sesleniyorum!
Yıllardır hakkımdaki iftiralarını şahsıma zarar verebilmek için her platformda tekrarlayan fetöcü zihniyet, bu çabalarından sonuç alamayınca yine tam bir fetö taktiğiyle, sahte isimli dilekçelerle hakkımda il sağlık müdürlüğünü,Kaymakamlığa ve Valiliğe şikayet dilekçesi verilmiş ve bu konu ile ilgili atanan Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişi tarafından yapılan soruşturmada hakkımdaki iddiaların tamamının gerçek dışı ve iftira olduğu bir kez daha tespit edilmiş ve karar tarafıma tebliğ edilmiştir. 

Her ne kadar sahte isimli ve imzalı olan ihbar dilekçelerinin işleme konmaması yönünde ilgili genel ve mevzuat sonderece sarih olmasına rağmen, 
ne yazıkki İzmir İl Sağlık Müdürlüğü disiplin birimi ve İl sağlık müdürü tam bir fetö yöntemi olan sahte isim ve imzalı dilkçeyi işleme koyarak İtibar cellatlığına kapı açmış ve hakkımdaki soruşturmayı başlatmıştır. 

Bu arada, bahse konu soruşturmanın açılmasından ve iddiaların hepsinin iftira olduğunun bir kez daha  tespit edilmesinden duyduğum memuniyeti de belirtmek isterim.  

Diğer yandan, burdan tekrar ifade etmek isterim ki, geçmişte fetönün uşaklığını yapanlar bugünün kriptoları kim veya kimler tarafından tarafından kurtarıldığı ve bu virüslerin  halen kamudaki görevlerine devam etmelerini sağlayan müfterilerin foyalarının ortaya çıkması için elimden ne geliyorsa fazlasını yapmaya dünden daha azimli şekilde devam edeceğimin bilinmesini isterim. 
Bu ve bunun gibi itibar cellatlığına soyunan kriptolara kapı açan bürokrasiden siyasete hepsine sesleniyorum,
Bedeli ne olursa olsun kararlığımızın devam edeceği bu tip  saldıraları yapanlar hakkında Türkiye Cumhuriyeti Adaleti önünde hesap vereceği bunlara kapı açanlar halkında da hertürlü maddi ve manevi tazminat davası açacağımızı bildiririm.

Kamuoyuna Saygılarımla;

Yorumlar (20)
Fahrettin 3 ay önce
İzmirdeki yönetici atamalarının 15 temmuzda gerçekleşmesi ne kadar manidar değil mi? Fetö 15 temmuz 2016 da meydanlarda kazanamadığı savaşın rövanşını 15 temmuz 2020 de masabaşında almıştır. Bu kadar net.
İzmir112 3 ay önce
İZmir il sağlık müdürlüğünün em büyük mahareti itibarsızlaştırma ana amaç bu bakan yardımcısını almışlar arkalarına isimsiz dilekçe ile uğraşan birtek siz değilsiniz başkanım 10 larca idereci var
Onların buna gücü yetmez.. 3 ay önce
İtibarsizlastirmaya çalıştıkları adamları İzmir Sağlık Camiası onlardan iyi tanıyor, anca komik duruma düşüyor lar, Bakalım Halil ELDEMİR e dayanıp yedikleri halatlar ortaya çıkınca bu kadar rahat iftira atabilecek ler mi ..
Sağlam Adam 3 ay önce
İzmir Sağlık Camiası olarak Senin gibi dürüst, üyesinin arkasında duran Sendikacınin her zaman arkasındayız, Her ne kadar bu dönem Sendika nin değerli ve tecrübeli yönetici lerini saf dışı etseler de hesap günü ( Bu dünya daki ) çok yakın, Kimlerin neye karşılık hangi makam lara geldiğini tüm İzmir biliyor bilmeyenlerde yakında öğrenecek, ilginç olanı ise haklarında bu kadar vukuat olan bu yönetimin arkasında Bakan nasıl hala duruyor, Maalesef o da bu duruşuna pişman olacak, adaletin kılıcı kesindir, Her perdeyi keser.
Yemekcim 3 ay önce
Izmir de işini layikiyle yapan dürüst sağlık yöneticilerine kıyım yapılmıştır..zamaninda askeriyede yasanan ergenekon kumpası sağlığa sıçramıştır..bu devlet askeriye içindeki safralarindan nasil kurutulup hakiki vatan evlatlarını bağrına bastıysa emin olun ki günü geldiğinde aynısını yapacaktır....
topun özü 3 ay önce
Bunların döneminde izmirde açılan soruşturma, kovuşturma, inceleme sayısını bilen var mı? Bakanlık sanki müdür değil müfettiş göndermiş. Açıkla herşeyi başkan. Arkandayız.
ARKANDA BÜYÜK BİR KİTLE VAR BAŞKAN ! 3 ay önce
Arkandayız. Yanındayız. Başının üstündeyiz. Her zaman yanındayız. Sendikada seçimi kaybedenler Her türlü uğraşmaya devam etmektediler. Mücadele her zaman var olacaktır. Ama bu mücadele hicbir zaman lobicilik faaliyetine donusturulmemeli ama bunu yapmaktalar. Secim kaybedilmisse kenarda uslu uslu durulmalıdır. Lakin bunu yapmamaktalar. O sebeple gereği n şeyse yapılmalıdır. Bu yetmez ulusal basında da haberleriniz yayınlanmalıdır. Gerekirse televizyonlara çıkın Başkan. Bizler yanindayiz sonuna kadar.
Halil Sende mi 3 ay önce
Etki edemezsiniz, güçlü bağlar var, hidrojen bağına benzemeyen güçlü bağlar. Bu bağları koparacak şey adaletin keskin kılıcı olacak
Havva—Su—Ateş 3 ay önce
Bunu yapanlarda belli tüm izmir biliyor,fetöcü eski sendika artıkları ve onlarla hareket edenler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?