Sağlık Sen: Türk Sağlık Temsilcisi Dinlenme Odasında Hemşirelerin Sesini Kaydediyor!

Türk Sağlık-Sen temsilcisi olduğu iddia edilen bir personel hakkında skandal iddiaları ortaya atan Şube Başkanı Yılmaz, dinlenme odasına telefonunu bırakarak odada bulunan hemşirelerin ses kaydını alıyor dedi.

Sendika 10.01.2022, 22:36 11.01.2022, 09:56 Zeynep Elmalı
Sağlık Sen: Türk Sağlık Temsilcisi Dinlenme Odasında Hemşirelerin Sesini Kaydediyor!

Sağlık-Sen Bolu Şube Başkanı Sami Yılmaz sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Yılmaz paylaşımında, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde Türk Sağlık-Sen temsilcisi olduğu iddia edilen bir kişinin, dinlenme odasına telefonunu bırakıp, odada bulunan hemşirelerin ses kaydını aldığını iddia etti. Ardından bununla yetinmeyen şahıs, bir hemşirenin de koridorda önünü kesti.

ŞİKAYETTE BULUNULDU

Yaşanan olayı kınadıklarını belirten Sami Yılmaz,  konu ile ilgili adli şikayette bulunduklarını ve idari süreç noktasında gereken işlemlerin takibinin yapılacağını bildirdi.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Olayın sonuna kadar takipçisi olacaklarını aktaran Yılmaz, "Konu, hastane başhekimi ve il Sağlık Müdürümüz Muhammed Emin Demirkol'a iletilmiş olup, gerekli hassasiyetin gösterileceği iletilmiştir" açıklamasında bulundu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
Emergency 1 hafta önce
Al birini vur ötekine, büyük ortak ile küçük ortak kayıkçı kavgası yapmış
Aliye 1 hafta önce
Bizim müdür de ses kaydını dinliyor. Sonrada yapmadım diye yalan söylüyor.
Malesef 1 hafta önce
Sesin Üyelerinin Pkk sempatizanı olduğunu bilmesem Ses e üye olurdum. Ama malsef ki Pkk sempatizanı çok aralarında
Adım belli 1 hafta önce
Ya demek milletin eşi önemli Başkan ama sağlık sen bağlı eşler sanırım bunlar birde eş müdür yardımcısı kendisi servis sorumlusu olmalarıda gerekiyor sanırım personeli dövmek için nokta
EMEKÇİ 1 hafta önce
Ben uzun araştırmalar sonucunda Genel Sağlık İş sendikasını buldum adamlar acayip şekilde mücadele ediyor gelin arkadaşlar sizde katılın kafanız rahat olsun siyaset yok tek siyasetleri emek cumhuriyet...Hukuk alt yapıları mükemmel.
Hadi ordan 1 hafta önce
Sizde sütten çıkma ak kaşık değilsiniz de hafi neyse ???? bacanağı müdür yap müdür yardımcısı yap baldızı sorumlu hemşire yaptır sonra ses kaydı alıyorlar de ???? dediklerin ne kadar doğru olsada sizde çok temiz sayılmazsınız ???? bu arada olan nadir beye olmuş o ses kaydını alan bastı bacağın dayak yemesi lazımdı ????
-7
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?