Sağlık-Sen Genel Merkezi Kırşehir’i Seçime Götürüyor!

Sağlık-Sen Genel Merkezi tarafından Kırşehir Şube Yönetimi seçimlerinin olağanüstü kongre ile yapılması için “Olağanüstü Kongre Kararı” alındı.

Sağlık-Sen Genel Merkezi Kırşehir’i Seçime Götürüyor!

OLAĞANÜSTÜ KONGRE 12 EKİM'DE!

Kırşehir’e gelen Genel Merkez yetkililerinin 24.09.2019 itibariyle olağanüstü kongre yapılması için Genel Merkez olarak aldıkları kararı bugün İl Seçim Kuruluna verdikleri öğrenildi. Alınan kararda, 12 Ekim 2019 tarihinin olağanüstü seçim tarihi olarak belirlendiği söyleniyor.

TIKLAYIN

Olağanüstü seçim kararında, Kırşehir’de toplandığı söylenen imzalar neticesinde Genel merkezin bu yola gittiği söyleniyor. Artık Türkiye’de Şube Başkanını beğenmeyenlerin imza toplayarak olağanüstü seçim kararı aldırdıkları bir Sağlık Sendikacılığı dönemine de geçilmiş oldu. 

Genel Merkez’in Kırşehir özelinde mi bu kararı uygulayacağı yoksa diğer illerde farklı bir yöntem mi izleyeceği merakla bekleniyor.

AYRINTILAR GELECEK!

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 21:08

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 10 ay Önce

Birileride çıkar genel merkezi olagan üstüne götürmek için delegelerden imza toplarsa genel merkezdemi olagan üstü seçime gidecek.

Şenol şahin
Şenol şahin - 10 ay Önce

Bu yorum hariç diğerlerinin benimle alakası yok bizi bilen bilir

Şenol şahin
Şenol şahin - 10 ay Önce

7 kişilik yönetimden 2 kişi kalmış gerisi istifa etmiş genel merkez ne yapsın. 100 delegenin 74 ü dilekçe vermiş seçime gitmek için

Şenol Şahin
Şenol Şahin - 10 ay Önce

Vay Şenol başkan vay

Enes CaN
Enes CaN - 10 ay Önce

Ağrı Akparti Milletvekili Ekrem ÇELEBİ bilgi işlemde 2 kişiyi çıkarıp yerine kardesinin oğlunu işe aldı bu çocuklar Cimere başvurdu henüz bir sonuç yok sendikada sessiz kaldı ve kazanan Milletvekili Ekrem ÇELEBİ ve kardeşi ve kardesinin oğlu HABİP

Hakan
Hakan - 10 ay Önce

Sendika artık milyonluk Makam Araçları anılıyor maaş 15 milyar deniyor, toplu sözleşme tam bir fiyasko Genel Merkezin seçimi de yenilenmeli ki u işler düzelir belki

SIRADAKİ HABER