Sağlık-Sen Genel Merkezi Kırşehir’i Seçime Götürüyor!

Sağlık-Sen Genel Merkezi tarafından Kırşehir Şube Yönetimi seçimlerinin olağanüstü kongre ile yapılması için “Olağanüstü Kongre Kararı” alındı.

Sendika 25.09.2019, 14:24 25.09.2019, 21:08
Sağlık-Sen Genel Merkezi Kırşehir’i Seçime Götürüyor!

OLAĞANÜSTÜ KONGRE 12 EKİM'DE!

Kırşehir’e gelen Genel Merkez yetkililerinin 24.09.2019 itibariyle olağanüstü kongre yapılması için Genel Merkez olarak aldıkları kararı bugün İl Seçim Kuruluna verdikleri öğrenildi. Alınan kararda, 12 Ekim 2019 tarihinin olağanüstü seçim tarihi olarak belirlendiği söyleniyor.

TIKLAYIN

Olağanüstü seçim kararında, Kırşehir’de toplandığı söylenen imzalar neticesinde Genel merkezin bu yola gittiği söyleniyor. Artık Türkiye’de Şube Başkanını beğenmeyenlerin imza toplayarak olağanüstü seçim kararı aldırdıkları bir Sağlık Sendikacılığı dönemine de geçilmiş oldu. 

Genel Merkez’in Kırşehir özelinde mi bu kararı uygulayacağı yoksa diğer illerde farklı bir yöntem mi izleyeceği merakla bekleniyor.

AYRINTILAR GELECEK!

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (6)
Mehmet 1 yıl önce
Birileride çıkar genel merkezi olagan üstüne götürmek için delegelerden imza toplarsa genel merkezdemi olagan üstü seçime gidecek.
Şenol şahin 1 yıl önce
Bu yorum hariç diğerlerinin benimle alakası yok bizi bilen bilir
Şenol şahin 1 yıl önce
7 kişilik yönetimden 2 kişi kalmış gerisi istifa etmiş genel merkez ne yapsın. 100 delegenin 74 ü dilekçe vermiş seçime gitmek için
Şenol Şahin 1 yıl önce
Vay Şenol başkan vay
Enes CaN 1 yıl önce
Ağrı Akparti Milletvekili Ekrem ÇELEBİ bilgi işlemde 2 kişiyi çıkarıp yerine kardesinin oğlunu işe aldı bu çocuklar Cimere başvurdu henüz bir sonuç yok sendikada sessiz kaldı ve kazanan Milletvekili Ekrem ÇELEBİ ve kardeşi ve kardesinin oğlu HABİP
Hakan 1 yıl önce
Sendika artık milyonluk Makam Araçları anılıyor maaş 15 milyar deniyor, toplu sözleşme tam bir fiyasko Genel Merkezin seçimi de yenilenmeli ki u işler düzelir belki
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?