Sağlık Sen Genel Başkan Vekilinden Aldatmayan Aldanmayan Sendikacılık Çıkışı!

Sağlık Sen Genel Başkan Vekili Durali Baki "Eğer bu izahatlar yerine getirilemezse, eksik-kadük bilgilerle sosyal medya paylaşımları yapılırsa, dün başka bugün başka şeyler konuşulursa sağlık emeğinin hakkı ve hukuku adına ne yazık ki yakışıksız olur." dedi.

Sendika 23.12.2021, 19:24 23.12.2021, 20:10 Zeynep Elmalı
Sağlık Sen Genel Başkan Vekilinden Aldatmayan Aldanmayan Sendikacılık Çıkışı!

Durali Baki yaptığı açıklama da "Kahraman sağlık çalışanlarımız, özellikle pandemi sürecindeki şu son iki yılda insan üstü bir gayretle ülkemizin her yerinde gece gündüz demeden çalışıyor. Meslektaşlarımız; istihdam yetrsizliğine, uzun nöbet sürelerine, hasta yoğunluğuna, sağlıkta şiddete ve özlük haklarındaki tüm kısıtlılıklara rağmen hem salgın krizi ile mücadele ediyor, hem de rutin sağlık hizmetlerini eksiksiz şekilde sunmaya devam ediyor." dedi.

DÜN BAŞKA BUGÜN BAŞKA ŞEYLER KONUŞULURSA

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Sağlık çalışanlarının beklentilerini sahada, kamuoyunda, basında, bürokrasi ve siyaset zemininde en net, en anlaşılır ve en tutarlı şekilde izah etmek boynumuzun borcudur diyen Baki, "Eğer bu izahatlar yerine getirilemezse, eksik-kadük bilgilerle sosyal medya paylaşımları yapılırsa, dün başka bugün başka şeyler konuşulursa sağlık emeğinin hakkı ve hukuku adına ne yazık ki yakışıksız olur." diyerek "Dün sağlık çalışanlarına müjde verip, bugün kara haber vermek talihsizliktir." ifadelerini kullandı. 

ALDATMAYAN ALDANMAYAN SENDİKACILIK ÇIKIŞI

Genel Başkan Vekili Baki aldatmayan ve aldanmayan sendikacılık anlayışına vurgu yaparak "Sendikacılık adına bizim asıl işimiz haber atlatmak değil, doğru ve kesin bilgileri hayata geçirmek olmalıdır. Bizler kendi adımıza sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yetkili sendikası Sağlık-Sen adına her daim "aldatmayan ve aldanmayan sendikacılık" anlayışımızı başımızın üstünde tutmaya devam etmeliyiz, edeceğiz." açıklamasında bulundu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (21)
SİNAN 1 ay önce
PİS YALANCI VE DOLANDIRICILAR. ÜYELERİ SATTINIZ DEFOLUP GİDİN.
Sağlık çalışanları 1 ay önce
Biz sağlık çalışanlarıni aldatan da satan da sizlersiniz sendikacılığı bitiren bizleri rezil eden sizlersiniz
Sağlık çalışanları 1 ay önce
Biraz onuru gururu olan istifasını basar artık 400 TL için beklemeyin bütün sendikalı olanlar alabilecek bizleri meydanlara çağırıp sonrada bir çırpıda ne olduğunu anlamadan ne aldıkları belli olmadan satanlara beraber olmayın paralarınzi bunlara üye olarak yedirmeyin
Velu 1 ay önce
Bunu senmi diyorsun satilik Durali sen ve diğer satılık başkanların toplu sözleşmede memuru sattınız pisliginizde boğulun.M.K in kuklaları sizi.Fırıldaksınız hepiniz bittiniz sahada M.K dan izinsiz ....gidemezsiniz.çok ah aldınız semih ve avanesii olan sizler ve görünmez M.K çeksin artıksendikanin üzerinden elini.Yererinc3 doymussunuzdur..
Sağlıkçı 1 ay önce
Bunu kendi başkanına söyle
Aslan 1 ay önce
Sayın başkan sağlık personeli 3 kuruşa sayıldı.Bilmiyorsanız bilin.
Huseyin 1 ay önce
Dogru söze ne hacet, sağlıkçılar için alkışa devam. Hani taban maaşa iyileştirme. Hani 3600, Hani şahitlerim sigortaya yansıması, Hani eşit döner. Sanırım 2050 kaldi
Sendika bşk adayı idris 1 ay önce
Aldatan,uyutan,otellerde eğlenen sendikanın başkan yardımcısı konuşmuş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-4
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?