Sağlık-Sen, Başkanlar Kurulu ve Tüzük Tadil Genel Kurulu Yapıldı

Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu 2. gününde Genel Merkez Yönetimi ve tüm şube başkanlarının katlımıyla Toplu Sözleşme teklifleri üzerine toplantı düzenlendi. Toplantının 3. gününde ise Sağlık-Sen Tüzük Tadil Genel Kurulu’nda tüküz değişiklikleri onaylanarak yürürlüğe girdi.

Sağlık-Sen, Başkanlar Kurulu ve Tüzük Tadil Genel Kurulu Yapıldı

Tüzük Tadil Genel Kurulu’nda konuşan Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Memur-Sen’in tüzüğünü referans alarak tüzüklerinde değişiklikler yaptıklarını belirtti. Sağlık-Sen şube başkalarının da bulunduğu bir Tüzük Tadil Komisyonu oluşturduklarını ifade eden Semih Durmuş, daha şeffaf ve istişareye dayalı bir yönetim anlayışı için tüzük değişikliklerini gerçekleştirdiklerini söyledi. Yapılan değişiklerle sendika içerisinde daha demokratik bir yapıya kavuşacaklarını dile getiren Durmuş, yeni tüzüğünün hayırlı olması diledi.

TIKLAYIN

Sağlık-Sen Tüzük Tadil Genel Kurulu divan başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan yaparken divan kuruluna Muğla Şube Başkanı Özcan Çiçek, Kars Şube Başkanı Muharrem Koskalan, Memur-Sen Hukuk Müşaviri Ahmet Günenç ve Sağlık-Sen Avukatı Kübra Barkan seçildi.

Genel Başkan Semih Durmuş’un konuşmasının ardından Sağlık-Sen tüzüğünde yapılan değişiklikler oylanarak kabul edildi.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2019, 17:45

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER