Önder Kahveci'den iş bırakma sinyali!!

Önder Kahveci'den iş bırakma sinyali!!

Önder Kahveci'den iş bırakma sinyali!!

TIKLAYIN

Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci 2019 Toplu Sözleşme sürecinde çözüm önerileri arasında "Grev hakkımız yok ama üretimden gelen gücümüzü kullanarak iş bırakma eylemlerini geçmiş yıllarda yaptık biz. Çalışanların haklarının korunması noktasında yapılacak eylemlerde cezai işlem uygulanamaz. Yargı kararı var bu konuda" diyerek iş bırakma sinyali verdi. 

Sağlık personelinin maaşlarının her geçen yıl erimesi eşdeğer iş yapan diğer kurumlarda çalışan memurlarla arasındaki maaş farkının her geçen yıl açılması Kahveci'nin iş bırakma sinyali vermesinin doğruluğunu gösteriyor. 

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saglikcilar
Saglikcilar - 12 ay Önce

Sonuna kadar arkandayiz başkan iş bırakma eyleminde takii maaslarimiz polis gibi 6500 TL olana kadar

Hemşire
Hemşire - 12 ay Önce

Sonunda yahu saglikcilar in yıllardır beklediği haber işte budur helal olsun sana türk sağlık sen bir sağlık sen üyesi olarak takdir ve teşekkürlerimi sunarım sizlere 17 yıldır yetkili sağlık sen hep sustu beceriksizlik lerinide yok vatan millet sevdası adı altında fedakarlık yapmak lazım diye bizleri ne hale getirdi kamuda en düşük maaşı alır olduk sayelerinde polislerin maaslaei 6000 TL üzeri ne çıkarken bir astsubayın maaşı 8000 TL bin üzerine çıkarken en yakın zamanda 400 TL ile 900 TL zam yapılırken akademisyen kere 1000 TL üzeri zam yapılırken hakimlere 2500 TL üzeri zam yapılırken vb vb bunlar 17 yıllık ak parti hükümeti nde oldu ama bizlere gelince hiç bir şey yok

SIRADAKİ HABER