PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Memur Sen Başkanları Koltuk İçin Tekme Tokat Kavga Etti!

Memur Sen’e bağlı Eğitim Bir Sen Şube Başkanları resmi kurumun önünde tekme tokat kavga ederken kavganın nedeni ise koltuk sevdası olarak gösterildi.

Sendika 19.04.2022, 13:23 Cansu Polat
Memur Sen Başkanları Koltuk İçin Tekme Tokat Kavga Etti!

Eğitim Bir Sen'in Ankara iki Nolu Şube başkanı Levent Köse, iddialara göre yine eEğitim Bir Sen'in Altındağ Şube Başkanı Ahmet Uçar'ı milli eğitim müdürlüğünün önünde darp etti.

Eğitim Bir Sen' iki Nolu Şube Başkanı Levent Köse, Altındağ Eğitim Bir Sen Şube Başkan Vekili Ahmet Uçar'ı ilçe milli eğitim müdürlüğü önünde darp ettiği ana dair güvenlik kamerası görüntüleri yayınlandı.

Eğitim Bir Sen iki Nolu Şube Başkanına karşı muhalif hareket başlatan ve aday olmak istediği öğrenilen Altındağ Eğitim Bir Sen ilçe başkanı Ahmet Uçar'ın darbedildiği anları ait güvenlik kamerası görüntüleri sosyal medyaya düştü.

Yorumlar (7)
Vatandaş 3 ay önce
Gidicisiniz boşyere kavga etmeyin.
kukla bunlar 3 ay önce
al sana örnek idarci olabilmek için sendikayı kullanan kuklalar bunlar
teo 3 ay önce
Evet haklısın ama, üyeleri de hiç azalmıyor. Sendikayı kullanıp tayin yapayım, sendika üzerinden idari bir pozisyona oturayım.... Yani kul hakkı diz boyu..
Yeter 3 ay önce
Suç kavga edenlerde değil onların sendikasına üye olup aldatverende uyanın artık yeter.
Sefil MEMUR 3 ay önce
YUMRUĞU GÜÇLÜ OLAN KOLTUĞU KAZANIR :) :) :)
KAMİL 3 ay önce
BUNLAR SENDİKADAN EN AZ 15 MİLYAR MAAŞ ALIYORLAR. BEN DE SENDİKACI OLSAYDIM,KARŞIMA ÇIKANI BIRAKIN DÖVMEYİ,ZULA YERDE SİLAHLA VURURDUM!!!!
Doktor 3 ay önce
Ya sen ne saçmalıyorsun. İyiyse toplum zıvadanan çıktı. Vurmak ne demektir. Kavga kabul edilemez hiç bir şartta. Sen Vurmak diyorsun.
17
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?