Memur Sen Başkanı Sert Çıktı: Zam Yetkili Sendikadan Değil Hükumetten İstenir, Önce Bunu Öğrenin!

Memur-Sen İstanbul İl Başkanı Talat Yavuz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sendikadan zam talep eden memurlara tepkisi gösterdi. Yavuz; "Zam Yetkili Sendikadan Değil Hükumetten İstenir, Önce bunu Öğrenin!" dedi.

Sendika 04.01.2021, 12:17 04.01.2021, 20:58 Güler Sağlam
Memur Sen Başkanı Sert Çıktı: Zam Yetkili Sendikadan Değil Hükumetten İstenir, Önce Bunu Öğrenin!

Bir tarafta algıyı yöneteyim derken işini yönetmeyi unutanlar, diğer tarafta yetkili olduğu dönemde enflasyonun altındaki oranlara imza atıp bugün umut tacirliği yapanlar ve menfaatleri uğruna fırıldak gibi dönen, sahte isimli internet sitesi yazarları.

Tepkiler Üzerine Memur Sen Başkanı Yeni Açıklama Yaptı: Bir Kelam Ettik.. haberi için tıklayınız

TIKLAYIN

Bölgesinde dünyaya meydan okuyan bir ülkenin, salgın dönemindeki eğitim gündemini bunlar oluşturuyor. Yazık, hem de çok yazık. Bir öneriniz, bir raporunuz veya çözdüğünüz bir problem söyleyin Allah aşkına.

Salgın dönemi dahil bütün çözümlerde bizim imzamız var. Alınan onlarca kazanımı laf kalabalığı arasında yok sayma çabanızı, UZLAŞMAZLIKLA sonuçlanan son dönem zam oranları üzerinden ne yapmaya çalıştığınızı bütün eğitimciler görüyor.
Düşük maaş, Meslek Kanunu ve çözüm bekleyen daha onlarca problemi yine biz çözeceğiz. Zam yetkili sendikadan değil hükümetten istenir, önce bunu öğrenin, sonrada yetkili olduğunuz döneme ait tabloyu yayınlayın da kamuoyu bir görsün bakalım.

Talat Yavuz /Memur-Sen İstanbul İl Temsilcisi

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (36)
sağlıkçı 3 hafta önce
O ZAMAN KAPATIN SENDİKALARI HERKES KENDİ BAŞININ ÇARESİNE BAKAR ZATEN.
BİZ SİZE SENDİKA PARASSINI YİYİN SEMİRİN DİYE ÜYE OLMUYORUZ HAKKIMIZI ARAYIN DİYE ÜYE OLUYORUZ.
polis 3 hafta önce
nasıl olur ya başkomser 7800 lira uzman doktor 9000 lira olabilir biz onlardan daha çok çalışıyoruz asıl bize haksızlık
Tercih 3 hafta önce
Suç sende değil hala sendikanda üye olanlarda
tereli 3 hafta önce
zaten ne o sendikaya ne de bizi o sendikaya mahkum eden üyelerine hakkımı helal etmiyorum
Sağlıkçılar 3 hafta önce
Bu sözleri üzerine daha bunlara üye olanların aklına şaşarım
Hemsireler sağlık memurları 3 hafta önce
Bunların zihniyeti bu bunlara üye olanlar şimdi anladimi neyin ne olduğunu bunlar mı bizleri savunacak hakkımızı arayacak sana yetkiyi veriyor ki çalışanlar git adımıza pazarlık yap diye önce sen öğren sendikacı nedir neden vardır görevini bilmiyor millete kafa tutuyon bunlara üye olunmaz eyyu millet uyan uyan
Att 3 hafta önce
İşte gerçek yüzleri. Seni oraya yetkili sendika olarak gönderen bu memurlar emin ol kimden zam isteneceğini biliyor. Yetkiyi verdiği gibi almasını da bilirler. Sahi seni niçin yetkili sendika olarak seçtiler? Haklarını savun diye değil mi? Sen ne yapıyorsun? Dilim varmıyor bu sorunun cevabına...
defolun 3 hafta önce
bizim adımızı kim pazarlığa oturuyor işinize gelince biz aldık işinize gelmezse hükümet veriyor bu palavraları anlatma birde kalkıp akıl verme bizi küçük gören hor gören aklımızla alay eden sendika istemiyoruz
Aslan 3 hafta önce
Siz ne için varsınız o halde? Audi’ye binmek için mi? İnsanda biraz utanma olur. Ama hep diyorum; kabahat sizde değil, size üye olarak, sizi yetkili sendika yapan kütlede. “Eşek olana semer vuran çok olur” sözünü canlı canlı yaşatıyorsunuz.
hhh 3 hafta önce
pazarlığı!!!! komşu yapmış ozaman
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?