Başkan Özgür Yıldırım’dan 15 Temmuz Çağrısı

Sağlık-Sen İzmir1 No’lu Şube Başkanı Özgür Yıldırım tüm İzmirlileri 15 Temmuz’da Basmane Meydanına davet ederek, ‘’Zafer Demokrasinin, Meydanlar Bizimdir’’ dedi.

Başkan Özgür Yıldırım’dan 15 Temmuz Çağrısı

15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminin 3. Yılında tüm İzmirlileri Basmane Meydanında toplanmaya davet eden Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Özgür Yıldırım, ‘’15 Temmuz hain darbe girişiminin yapıldığı gece ve bu geceyi takip eden süreçte üstün gayret ve başarı gösteren sağlık çalışanı arkadaşlarım başta olmak üzere tüm İzmirlileri Ay Yıldızlı al bayraklarıyla Basmane Meydanına bekliyorum. Zafer demokrasinin, meydanlar bizimdir’ dedi.

TIKLAYIN

15 Temmuz gecesi Türkiye’nin destan yazdığını dile getiren Başkan Yıldırım, ‘’15 Temmuz gecesi Türkiye düşmanları hain emellerini hayata geçirmek için kalleşçe bir saldırıda, bir darbe girişiminde bulundu. Çok şükür bu hain girişim amacına ulaşamadan bertaraf edildi. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla sokakları, meydanları dolduran genç, yaşlı, kadın, erkek milyonlarca insan hainlerin karşısına etten kemikten siper ördü. O karanlık gecede milyonlarca insanın kalbinde sadece vatanın bölünmezliği, milletin bekası vardı. Silaha, mermiye, tanka, tüfeğe kalbiyle, gövdesiyle, bedeniyle siper olan bu milletin imanı ve inancı o karanlık geceyi aydınlığa kavuşturdu. 15 Temmuz gecesi bu millet Çanakkale’de olduğu gibi, Kurtuluş Savaşında olduğu gibi bir kez daha destan yazdı. Bu vesileyle 15 Temmuz gecesi atalarımızdan miras aldığımız kahramanlığı meydanlara taşıyan, kutlu uğurda şehadet şerbetini içen şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, şehitlerimizle birlikte anılmayı Yüce Rabbimden niyaz ediyorum’’ dedi.

‘’Sağlık Çalışanlarına Üstün Gayretlerinden Dolayı Teşekkür Ediyorum’’

Sağlık çalışanlarının 15 Temmuz gecesi sabaha kadar meydanlarda olduğunu ve yaraları sarmak için üstün gayret gösterdiğini ifade eden Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Özgür Yıldırım, ‘’15 Temmuz gecesi kahramanlık destanı yazan halkımız ile birlikte meydanlarda olan, demokrasi için nöbet tutan aynı zamanda da yaraları sarmak için bir an dahi gözünü kırpmadan, canını dişine takarak yer, zaman, mekan demeden çalışan sağlık personellerimizle duyduğum kıvancı anlatmaya kelimelerim yetmiyor. Sağlık çalışanı olmak için vicdan gerekir, fedakarlık gerekir. Sağlık çalışanları Türkiye Cumhuriyeti’nin verdiği tüm mücadelelerde olduğu gibi 15 Temmuz’da da sokaklarda, alanlarda, hastanelerde dur durak bilmeden çalıştı. İşten, nöbetten çıkan arkadaşlarımız meydanlarda nöbete devam etti. Onlarla gurur duyuyorum, hepsine teşekkür ediyorum, sizler bu vatanın gizli kahramanlarısınız’’ dedi.

‘’Zafer Demokrasinin, Meydanlar Bizimdir’’

15 Temmuz Demokrasi Bayramı’nda buluşma çağrısı yapan Başkan Yıldırım, ‘’15 Temmuz 2017’de mazlumun ayağa kalkması, zalime diz çöktürttü. Tüm cihan bir kez daha gördü ki Türkiye Cumhuriyeti düşmanlarına canı pahasına geçit vermez. 15 Temmuz’un 3. Yılında bayraklarımızla saat 19:00’da Basmane meydanında buluşuyor, ‘Zafer Demokrasinin, Meydanlar Bizimdir’ diye hep bir ağızdan haykırıyoruz. Tüm dünyaya sesimizi duyurmak, zalimleri haykırışlarımızla, birliğimizle, bütünlüğümüzle yok etmek için Demokrasi Bayramımıza tüm İzmirlileri bekliyoruz’ dedi.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 21:53

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER