PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sözleşmeli Sağlık Personeli Kadro Sayıları Resmi Gazetede!

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzalanan kararla Eleman Temininde Güçlük Çekilen Yerlerde ve Hizmet Dallarında 2023 yılında sağlık hizmetinin etkin bir şekilde yürütülmesi amacıyla sözleşmeli sağlık personeli istihdam edilecek hizmet birimleri ve kadro sayıları yayınlandı.

Sözleşmeli Sağlık Personeli Kadro Sayıları Resmi Gazetede!

6 Aralık 2022 tarihli Resmi Gazete’de yer alan Cumhurbaşkanlığı kararında, Eleman Temininde Güçlük Çekilen Yerlerde ve Hizmet Dallarında Sağlık Hizmetlerinin Etkili ve Verimli Bir Şekilde Yürütülebilmesi Amacıyla Sözleşmeli Sağlık Personeli İstihdam Edilecek Hizmet Birimlerinin, 2023 Yılında Uygulanmak Üzere Tespit Edilmesi hakkındaki karar yayımlandı.

Yorumlar (4)
hakkını alamayan bir doktor 2 ay önce
ilçe sağlık müdürlüğü ve toplum sağlığı merkezlerinde sözleşmeli ebe ve sağlık memuru var ama tabip yok.almanya'ya doktor göçü artacak o kesin.ayrıca merak ediyorum sözleşmeli 2 ebe ve 7 sağlık memuru kim?çok sağlam torpilleri var sanırım.onlara özel sözleşmeli kadro açılmış.
28 kadro batmış 2 ay önce
1. basamakta toplam 28 bakın yazıyla yazıyor yirmisekiz adet sözleşmeli uzman doktor kadrosu varken, bunlar birisine feci halde batmış. 5 ve 6. bölgede çalışıyor olmalarına karşın salgın döneminde sömürülmelerine karşın bırakın yeni kadro vermeyi olanı silen yok eden cahil mevzuat yazarı, sana söylecek söz şudur; umrusamadığım tsm ve ism lerde bir tane bile ne uzman ne pratisyen tutamayacaksınız. Allah sorsun size!
hakkını alamayan başka bir doktor 2 ay önce
1. basamakta hiç bir risk almadan yıllardır sözleşmenin keyfini sürenlere yazık oldu. anladılarki uzman doktor gidince geriye birşey kalmıyor.
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.