Sağlık Müdürlüğünden İlginç Sürgün Yöntemi! Mağdur Doktorla Aynı Yere!

Çanakkale Sağlık Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğünde yaşandığı iddia edilen olaydan sonra tacize uğradığını iddia eden Doktor A.B. ile taciz ettiğini ileri sürdüğü B.V., Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesine görevlendirildi.

Sağlık Müdürlüğünden İlginç Sürgün Yöntemi! Mağdur Doktorla Aynı Yere!

Yerel Basında Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi şifa mı yoksa sürgün yeri mi diye eleştirilere konu olayda, hem şikayet olunanı hemde şikayetçiyi başka bir hastanede görevlendirmenin hangi kriterlere göre yapıldığı merak konusu oldu.

TIKLAYIN

İddialara göre doktoru taciz ettiği öne sürülen  B. V.’ninde doktor A.B. ile aynı hastanede görevlendirdi.Bu durumda, mağdur ve tacizci olduğu iddia edilen  kişi yeniden bir araya getirilmiş oldu. Bu ‘çözüm’ anlayışı ise akıllara “Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi, ‘şifa’ mı yoksa ‘sürgün’ yeri mi?” sorusunu getirdi. 

Çanakkale  İl Sağlık Müdürlüğü tarafından önce şikayetçi A.B.'nin , müdürlükteki görevine son verilerek Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne gönderildi, sonrasında ise iddiaların odağındaki B.V.'n,n İl Sağlık Müdürlüğündeki görevine son verildi ve aynı hastanede görevlendirildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 22:55

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Lmn 33
Lmn 33 - 3 ay Önce

Yeni sistemin il mudürleri lıyakatsizliklerini göze bata bata göster mek için ellerinden geleni yapıyor ama nafile. Bizde de farklı değil. Mobing uygulayan müdür ve başkan lar bulunuyor ama gören sesimizi duyan yok

SIRADAKİ HABER