Sağlık Bakanlığı THS Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Yapıyor!

Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü, Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği kapsamında 4 ila 8 Kasım 2019 tarihleri arasında başvurularını alacağı sınav için ilan yayınladı.

Sağlık Bakanlığı THS Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Yapıyor!

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesine tabi olarak görev yapmakta olan personel için düzenlenecek görevde yükselme sınavı 11 müdür ve 8 şef kadrosu için yapılacak. 

BAŞVURULAR NEREYE YAPILACAK?

Sınava başvurular, Genel Müdürlüğün Merkez Teşkilatında, İnsan Kaynakları Daire Başkanlığına, Taşra Teşkilatında ise görev yaptıkları birime, personelin kendisi tarafından yapılacak olup . sınav İstanbul Üniversitesi tarafından İstanbul'da gerçekleştirileceği  belirtildi. Sınav ücreti 300(üçyüz)TL olarak açıklandı.

TIKLAYIN

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2019, 23:40

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muammer Lütfi Ok
Muammer Lütfi Ok - 4 ay Önce

Nihayet Sağlık Bakanlığı bünyesinde bir kurum yöneticilik sınavı yapacak. Umarım artık Sağlık Bakanlığı bütün yöneticilerini sınav yolu ile alır. Çünkü söz konusu "Sözleşmeli Yöneticilik Sistemi" tam bir FİYASKOdur.

SIRADAKİ HABER