Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşta Teşkilatında Yeni İhraçlar

Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında görevli memurlardan 92 kişinin ihtaracına karar verdi. Herhangi bir basın açıklaması, bülten yayınlanmayan ihtiyaçlarla ilgili 92 kişinin komisyon kararına istinaden ÇKYS sistemine düştüğü öğrenildi. Bakanlık Kaynaklarından edindiğimiz bilgilere göre, ihraç kararlarının yapılan mevcut incelemelerinin durumuna göre devam edebileceği yönünde. Detaylar haberimizde.

Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşta  Teşkilatında Yeni İhraçlar

TIKLAYIN

Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra teşkilatında görev yapan, iç denetçi, mühendis, mimar ve taşra teşkilatında görev yapan uzman tabip, tabip, diş  tabibi, eczacı, ebe, hemşire Ve saglik memuru unvanlarında olmak üzere 92 kişinin ihracına karar verildi. 

İhtiyaçlarla ilgili, akıllara pek çok soru geliyor. özellikle merkez teşkilatında görevli olanlar için kimlerin referans olduğu? Referansı olmayanın çalışamadığı bilinen merkez teşkilatta, bu kişiler kimlerin referansiyla tayin oldular yada geçici görevlendirildiler? Bu kişileri kim yada kimler denetci, müfettiş yaptı? 

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 20:47

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
bir garip yolcu
bir garip yolcu - 13 ay Önce

olayı anlayamadık ne olmuş , gecici görev iptali mi bu , ihraç mı açığa alma mı, bence haberde eksiklik var

Serkan ilaslan
Serkan ilaslan - 13 ay Önce

temizlik Personeli taşra atamaları nezaman olucak

SIRADAKİ HABER