Sağlık Bakanlığı 2020 Unvan Değişikliği Sınavı Mülakat Belirsizliği!

04.10.2020 tarihinde yapılan Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği yazılı sınavında başarı sağlayarak mülakata girmeye hak kazanan adaylara Bakanlık çile çektirmeye devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı 05.06.2021, 14:59 05.06.2021, 20:11 Güler Sağlam
Sağlık Bakanlığı 2020 Unvan Değişikliği Sınavı Mülakat Belirsizliği!

04.10.2020 tarihinde yapılan sağlık bakanlığı görevde yükselme ve unvan değişikliği yazılı sınav sonucları 16 ekim 2020 tarihinde açıklandı.

Pandemi sebebiyle sahada aktif olarak çalışan sağlık çalışanları çok yoğun ve yorgun. Geçen bu süreçte GYS sınav mülakatı yapıldı ancak unvan değişikliği mülakat belirsizliği sağlıkçıların yorgunluklarını kat be kat arttırmaya devam ediyor. Diğer taraftan bir çok adayın bir araya gelerek Covid bulaş riskini oluşturması sağlık çalışanlarını olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Sağlık çalışanları 244 gün önce Unvan Değişikliği sınavına girdi. Sınav sonuçları açıklandı ancak mülakatlar hala yapılmadı. 244 gündür mülakat takvimini açıklayamayan Bakanlık,sağlık çalışanlarının kronik sorunlarını nasıl çözecek?

Bir çok kurum; bu süre zarfında sözlü mülakatlar da adaylara 100 puan vererek bu sorunu çözmüştür. Fakat Sağlık bakanlığı ünvan değişikliği sınavı ile ilgili hiçbir açıklama yapmamaktır. Ünvan değişikliği sınavı görevde yukselme değildir. 

GÖNDERİN YAYINLAYALIM!

Sağlık Personelleri; çalıştıkları sağlık tesislerinde karşılaştıkları hukuksuz uygulamaları saglikpersonelihaber.net haber merkezimize bildirerek gündeme getirebilirsiniz. Her an her durumda karşılaştığınız yada şahit olduğunuz bir durumu cep telefonunuzla görüntüleyebilir, videoya çekebilir ve konuyla ilgili tüm bilgileri yazdıktan sonra WhatsApp'ı ( 0 530 557 83 93 ) - E-Postamızı veya İletişim bölümümüzü kullanarak bize iletebilirsiniz. Dilerseniz haberi sizin isminizle, isminizin açıklanmasını istemiyorsanız 'bir okuyucumuz' şeklinde yayınlayabiliriz. Hiç bir şart ve koşulda isminiz yayınlanmayacaktır.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (10)
Sağlık personeli 3 hafta önce
teşekkürler sağlık personeli haber net tüm sınava girenlerin tercümanı oldunuz
Sb ünvan 3 hafta önce
Barajı geçen herkese ünvanı verilmeli
sağlık çalışanı 3 hafta önce
teşekkürler teşekkürler teşekkürler
Sağlıkçı 3 hafta önce
Umarım bir an önce önce çözüme kavuşur bu durum. Beklerken yorulduk....
hanifi 2 hafta önce
sosyal medya olmasa kimsenin sesimizi duyacağı yok. Teşekkürler
mehmet 2 hafta önce
sayın editör bu rezaleti, kepazeliği, aymazlığı vurdum duymazlığı, görev suçunu sağlık personelime yapılan hakareti, vefasızlığı basitliği değersizliği haber yaptığınız için teşekkürler. Bu konuda haberlerinizin devamını beklemekteyiz. çalışmalarınızda başarılar saygılar.
ali 2 hafta önce
hiç merak etmeyin.... tam 2 yıl sonra 2023 haziran ayında sağlık personeli sizin mülakat notunuzu, hızlı, adaletli, çabuk , kul hakkı yemeden bunaltmadan tereyağından kıl çeker gibi 24 saat gibi kısa bir sürede küçük bir mütevazi sandıkta verecektir.
sağlıkçı 2 hafta önce
sınava girenlere mülakatsız ünvanlar verilmeli mülakat kalkmalı
vhki 2 hafta önce
sizi de ciddiye alan yok maalesef yazıklar olsun …...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?