İstifa Eden Genel Müdür Yardımcısından Sitemize Özel Açıklamalar

Müzik Öğretmeni Olan Genel Müdür Yardımcısı görevden alındı haberimiz üzerine ulaştığımız, Daire Başkanı ve Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Muhammed Güven'in danışmanı Talat Hakan Erdem'den saglikpersonelihaber.net'e özel açıklamalar.

İstifa Eden Genel Müdür Yardımcısından Sitemize Özel Açıklamalar

"Haberde bahsedildiği gibi, Genel Müdür Yardımcılığı görevinden alındığım doğru değildir" diyen Talat Hakan Erdem, "23 Temmuz 2019 itibariyle vekaleten yürüttüğüm Genel Müdür Yardımcılığı görevinden kendi iredemle istifamı sundum." dedi. 

Haber Merkezimizin sorularını samimi bir şekilde cevaplandıran Talat Hakan Erdem, hakkında bir yıldır çıkan haberlere herhangi bir düzeltme ihtiyacı hissetmediğini ancak, istifa ettiği Genel Müdür Yardımcılığı görevi için görevden alınmadığını söyledi.

Bakanlık Merkez Binada Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Muhammed Güven’in danışmanı, daire başkanlığı ünvanıyla, 3 yıl sürdürdüğü Erciyes Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığını bırakarak Sağlık Bakanlığına geldiğini, Daire Başkanlığının yanında vekaleten yürüttüğü Genel Müdür Yardımcılığı görevinden 23 Temmuz 2019 itibariyle istifa ettiğini açıklayarak, Hali hazırda Prof. Dr. Muhammed Güven Beyin danışmanı olarak görevimin başındayım dedi.

TIKLAYIN

Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi bölümünden 1993 yılında mezun olduğunu öğrendiğimiz Talat Hakan Erdem, yüksek lisansınıda Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yapmış, Hacettepe Tıp Fakültesini kazanmış ancak 1. Sınıftan Tıp Fakültesini bırakarak Nükleer Fizik Mühendisliğine geçmiş. Yüksek lisans olarak, müzik bölümüne ek Bilgisayar üzerine de yüksek lisans yapan Erdem, Hukuksal Uyuşmazlıklarda Arabulucuk eğitimini de 2018 yılı itibariyle tamamlamış.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2019, 00:54

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER