Daire Başkanı Olan İl Sağlık Müdürü, Halka Böyle Veda Etti

Hayır duasını görevim boyunca benden eksik etmeyen Karaman halkından helallik isteyen İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan, bir Karaman sevdalısı olarak, Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı görevine atanmamdan dolayı aranızdan ayrılmanın hüznünü yaşıyor, saygılarımı sunuyor ve sizlerden helallik istiyorum dedi.

Daire Başkanı Olan İl Sağlık Müdürü, Halka Böyle Veda Etti

Hayır duasını görevim boyunca benden eksik etmeyen Karaman halkından helallik isteyen İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan, bir Karaman sevdalısı olarak, Sağlık Bakanlığındaki Daire Başkanlığı görevine atanmamdan dolayı aranızdan ayrılmanın hüznünü yaşıyor, saygılarımı sunuyor ve sizlerden helallik istiyorum dedi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan veda mesajında;

Kıymetli Karamanlı’lar;

TIKLAYIN

2 yılı aşkın süredir yürütmekte olduğum İl Sağlık Müdürlüğü görevim Sağlık Bakanımız tarafından tevdi edilen daire başkanlığı görevi sebebiyle sonlanmış bulunmaktadır. Görev sürem boyunca tüm sağlık personelimizle beraber Karaman da sağlık hizmetini örnek bir konuma getirmeye çalıştık.

Ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de oldukça önemli iyileşmeler oldu. Sağlık alt yapımız ve insan kaynağı açısından oldukça iyi bir duruma geldik. İlimizin nüfusu son 2 yılda yaklaşık %2 oranda artarken doktor sayımız %25, toplam personel sayımız ise %8 oranda arttı. Sağlık hizmetlerinde kalite ve hasta memnuniyeti arttı. Sağlığa erişim ve ulaşım kolaylaştı, il dışı sevk sayımız %50 oranında azaldı.

Bütün bunları yaparken ekip ruhu içerisinde birlikte çalıştığımız yönetici ve sağlık personeli arkadaşlarıma İl Milletvekillerimize Sayın Bakanlarımız ve Sayın Valimize tüm kamu kuruluşlarımız ve değerli yöneticilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürü borç bilirim.

Tabi tüm bu çalışmalarımızı yaparken önceliğimiz Hakkın rızasını kazanmak, halkımıza hak ettiği hizmeti sunabilmek oldu. Karaman, hayatımda gece gündüz emek verdiğim en güzel mutlulukları yaşadığım bir kent olmuştur.

Her şeyden öte Karaman halkı beni bağrına basmış hayır dualarını eksik etmemiştir. Bu nedenle bir Karaman sevdalısı olarak aranızdan ayrılmanın hüznünü yaşıyor, saygılarımı sunuyor ve sizlerden helallik istiyorum.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 03:37

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER