30 Yönetici Birden Atandı! Ankara İl Sağlık Müdürlüğü ve Şehir Hastanesine Başkan ve Müdür Atamaları Yapıldı

Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde destek hizmetleri başkanlığına yapılan atamadan sonra 10 başkan ve başkan yardımcısı birden atandı. Atamaları yapılan başkanlıklar içerisinde Halk Sağlığı Başkanlığı, Kamu Hastaneleri Başkanlığı ve Personel Başkanlığı yer alırken, Bilkent Şehir Hastanesine de Destek Müdürü ve Müdür Yardımcısı ataması yapıldı. GATA'nın başarılı İdari ve Mali İşler Müdürü Ferhat GÜNGÖR'ün Halk Sağlığı Başkanlığı Başkan Yardımcısı olarak ataması dikkat çeken atamaların başında geldi. Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesine Başhekim Yardımcısı ataması yapılırken, Çubuk Devlet Hastanesine de Başhekim ataması yapıldı. Atamalarla ilgili tam liste haberimizde..

30 Yönetici Birden Atandı! Ankara İl Sağlık Müdürlüğü ve Şehir Hastanesine Başkan ve Müdür Atamaları Yapıldı

Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde destek hizmetleri başkanlığına yapılan atamadan sonra 10 başkan ve başkan yardımcısı birden atandı. Atamaları yapılan başkanlıklar içerisinde Halk Sağlığı Başkanlığı, Kamu Hastaneleri Başkanlığı ve Personel Başkanlığı yer alırken, Bilkent Şehir Hastanesine de Destek Müdürü ve Müdür Yardımcısı ataması yapıldı.

GATA'nın başarılı İdari ve Mali İşler Müdürü Ferhat GÜNGÖR'ün Halk Sağlığı Başkanlığı Başkan Yardımcısı olarak ataması dikkat çeken atamaların başında geldi.

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesine Başhekim Yardımcısı ataması yapılırken, Çubuk Devlet Hastanesine de Başhekim ataması yapıldı. Atamalarla ilgili tam liste haberimizde..

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 21:27

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
çimengül
çimengül - 8 ay Önce

30 yönetici diyorsun 26 yazıyorsun admin.4 yönetici nerede?

tahir polat
tahir polat - 8 ay Önce

ahmet tepeyi görevden almaları isabet olmuş.

Çağlar
Çağlar - 7 ay Önce

Kime göre neye göre başarılılar acaba düzenin adamları diyelim özelliklede Ferhat güngöre

SIRADAKİ HABER