İŞ-KUR 162 Kişilik Hemşire Alımı Yapıyor!

İŞKUR farklı şehirlerde en az lise, önlisans ve lisans mezunu 162 hemşire alımı yapılacağını duyurdu!

Personel Alımı 06.01.2020, 11:40 06.01.2020, 18:28 Güler Sağlam
İŞ-KUR 162 Kişilik Hemşire Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), Ocak 2020’de başta İstanbul, Ankara ve Adana olmak üzere Türkiye’nin faklı şehirlerinden toplamda 162 hemşire alımı yapılacağını duyurdu. Hemşire alımı en az liseönlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden yapılacak olup, başvuruda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak hangi şehirlerde hemşire alımı yapıldığını görüntüleyebilir ve İŞKUR sayfasından online başvuru kayıtlarınızı yapabilirsiniz.

HANGİ ŞEHİRLERDE HEMŞİRE ALIMI YAPILACAK?

Ankara, İstanbul, Afyonkarahisar, Iğdır, Mersin, Samsun, Sakarya, Adana, Antalya, Gaziantep, Bilecik, Kütahya, Zonguldak, Kayseri, Balıkesir, Mersin, İzmir, Mardin, Eskişehir, Denizli, Yalova, Bolu ve Hatay illeri olmak üzere toplamda 23 ilde hemşire alımı yapılacaktır.

TIKLAYIN

Yukarıda belirtilen illerde ki hemşire alım ilanlarını görüntülemek ve İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online başvuru yapmak için burayı tıklayınız

İŞ-KUR İLANLARINA BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İlana başvuru yapacak adayların başvurularını internet üzerinden yapması gerekmektedir.

İŞKUR aracılığıyla alınan başvuruların detayları şu şekilde; Aşağıdaki bağlantı adresine tıklayın ve İŞKUR sayfasına gidin.
https://esube.iskur.gov.tr

İŞ-KUR E-ŞUBEYE GİRDİKTEN SONRA DİKKAT! 

Hemşire alımında ise her türü öğretim kademesinden alımlar olmaktadır. Ancak lise ve ön lisans mezunu alımlar sayıca daha fazladır. Hemşire alımı ilanları için tıklayın. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-2°
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?