Tartışmaların Odağındaki Müdür

Kaynarca’da uzun süredir gündemde olan ve son günlerde yeniden alevlenen tartışmaların merkezinde, hastane müdürü A.K. bulunuyor.

Hastanenin sorunlarından ziyade siyasetle ilgilendiği ileri sürülen Kandemir hakkında şikayetler artmaya devam ediyor. Hem hastane personeli hem de ilçedeki siyasetçiler ve vatandaşlar, Kandemir’in AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile akraba olduğunu ve bu ilişkiyi kendi lehine kullandığını iddia ediyorlar.

Hastane Yakınında Oksijen Sızıntısı Panik Yarattı: Hastalar Tahliye Edildi Hastane Yakınında Oksijen Sızıntısı Panik Yarattı: Hastalar Tahliye Edildi

Güvenlik Amiri Olayı

Son olarak, Kandemir’in siyasi nedenlerle güvenlik amirinin doğum sonrası raporlarına inanmayarak bu raporları iptal ettirmeye çalıştığı, çeşitli baskılar uyguladıktan sonra Yenikent Devlet Hastanesi’ne görevlendirilmesini sağladığı ifade ediliyor.

Akrabalık İddiaları

Hastane müdürü A.K.’in gerçekten AK Parti’nin üst düzey yöneticisi Erkan Kandemir’in akrabası olup olmadığı ve Erkan Kandemir’in bu şikayetlerden haberdar olup olmadığı merak konusu olmaya devam ediyor.