Twitter'da Mansur Yavaş'tan Aşure İsteyen Hemşireye Tecavüz Tehdidi!

Ankara Şehir Hastanesi'nde görevli Büşra hemşire sosyal medya hesabı üzerinden Ankara Büyük şehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan aşure istemesi üzerine Başkan Yavaş bu isteği karşılıksız bırakmamıştı. S. Kaan Altınok isimli kullanıcı ise hemşireye tecavüz iddiasında bulundu.

Gündem 31.08.2020, 13:15 31.08.2020, 16:10
Twitter'da Mansur Yavaş'tan Aşure İsteyen Hemşireye Tecavüz Tehdidi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş kendisinden aşure isteyen Büşra hemşireye sosyal medya hesabından "Sevgili kızım Büşra, senin nezdinde Şehir Hastanesi'nde çalışan tüm sağlık personelimiz için aşurelerimiz yola çıkıyor..." diyerek hemşireye jest yapmıştı. 

TIKLAYIN

Mansur Yavaş'ın bu jestine iğrenç ifadelerle tepki gösteren S. Kaan Altınok adlı kullanıcı üstelik Bakan Fahrettin Koca'yı da etiketleyerek "Sevgili kızın Büşra'yı hoplatacağız yakında. Bu kadının iş akdini sonlandırın hemen. Yoksa başka birisi başka yerini sonlandırır bunun başına iş alırsın" dedi.  Gelen tepkilerin ardından S. Kaan Altınok hesabını kapattı.  Hemşire Büşra da hesabını korumaya aldı. 

Mansur Yavaş Tehdit Edilen Büşra Hemşire Olayına İsyan Etti! haberi için tıklayınız

Yorumlar (7)
Emrah 2 ay önce
Sen erkeksen bi ortaya çık bakalım da kim kimi hoplatıyor o zaman görelim. Şerefsiz adi herif.
Radtek 2 ay önce
Bunu zamanında badelemişlerdir. ee tabi aklı fikri tecavüzde..
Şuçlu kim? 2 ay önce
Bu tehdidi savuracak kadar yürekli olmasından değil arkasında bu tehdidin kendisine ceza vermeyecek yargının olduğunu bildiği için savuruyor.
Bir devlet 2 ay önce
Devlet aklı ile yonetiliyorsa haklı olduğu her konuda çalışanını korur,hükümet aklı ile yonetiliyorsa sadece kendinden plani
Ahmet 2 ay önce
Bu yavşak ,bunu söyleme cesaretini nereden alıyor?
Saglik personeli 2 ay önce
Ya asimetrik bir olaysa aslında.
Her şey danışıklı dövüşse?
Niye mi burası TÜRKİYE
Hasan 2 ay önce
Zamanında bunun anasını çok kullanmışlar... Bir tanesinde bu adi yaratık doğmuş.. Babası belli değil o sebeple hesap kapatıp kaçıyo..
12
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?