Karşılama Protokolü Haberimiz Ulusal Medya'da! Müdürlük Fotoğrafları Sildi!

Ordu il sağlık müdürlüğünde yaşanan karşılama protokolü haberimiz sonrasında Ordu Sağlık Müdürlüğünde Başkan olan Mesut Saka'ya tepkiler artarken, bugün haber memurlar.net başta olmak üzere bir çok site tarafından gündeme taşındı.

Gündem 18.02.2020, 20:46 19.02.2020, 08:29 Güler Sağlam
Karşılama Protokolü Haberimiz Ulusal Medya'da! Müdürlük Fotoğrafları Sildi!

Sağlıkçılara İşlerini Bıraktırarak Hastane Kapısına Dizdiler!  başlığıyla manşetten duyurduğumuz haber, bugün memurlar net sitesi başta olmak üzere bir çok sitede manşetten ziyaretçilerine duyuruldu. Sağlık Personei Haber Kaynağı olarak yayınlarını sürdüren sitemiz saglikpersoneliHABER.NET gündem oluşturmaya devam edecek! 

Ordu İl Sağlık Müdürlüğünde Başkan olan Dr. Mesut SAKA'nın Ulubey Devlet Hastanesini ziyaretinde, Hastane çalışanlarının sıraya sokularak adeta esas duruşta bekleten yetkililere tepkiler büyürken, Sağlık Müdürlüğü fotoğrafı sosyal medya hesağlarından sildi ancak herhangi bir açıklama yapmadı.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


Memurlar Net haberi birgün sonra manşetine taşırken, birçok yerel ve ulusal haber sitesi ziyaretçilerine karşılama skandalını duyurmaya devam ediyor. 

Ordu İl Sağlık Müdürlüğünün internet sitesinden yayınladığı fotoğraflar birçok kesimin tepkisini çekerken, Ordu Sağlık Müdürlüğünün konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadığı görülürken, sanki Sağlık Bakanı geliyormuş gibi İl Sağlık Müdürlüğünde Başkan olan Dr. Mesut SAKA için oluşturulan karşılama protokolü liyakatin yerle bir edildiğinin son göstergesi oldu. Silinen fotoğraflarda Dr. Mesut Saka'nın geçeceği koridora kırmızı halı serildiği de dikkatlerden kaçmadı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Sağlıkçının gözde sitesi 1 yıl önce
Bizim gibi boş işlerle uğraşmayıp, sağlık personelinin haber kaynağı olduğunuz için kutluyoruz sizi. #diyalizhemşiresizolmaz
:) 1 yıl önce
yorumları okuyor olmanıza sevindim size çok şey katar
#diyalizhemşiresizolmaz
ali 1 yıl önce
bunu kim yapmışsa hastane kapısında hazırol vaziyetinde bekletip personeli de tek tek önünden geçirip ellerine kolonya dökmesi sağlanmalı
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?