PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hemşireyi Darbettiği İddia Edilen Müdür, Bakan Yardımcısının Ağabeyi Çıktı!

Hemşire Duygu Güneş ile Hastane Müdürü arasında hastane içerisindeki kedilerin dışarıya çıkarılması olayında Hastane Müdürü’nün Adalet Bakan Yardımcısı Yakup Moğul’un ağabeyi R.M. olduğu öğrenildi.

Gündem 21.06.2022, 16:32 Cansu Polat
Hemşireyi Darbettiği İddia Edilen Müdür, Bakan Yardımcısının Ağabeyi Çıktı!

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde İdari Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan R .M. ile hastanede görevli Hemşire Duygu Güneş’in sözlü ve fiziki şiddet olayında tartışmanın boyutu giderek büyüyor.

Olayla ilgili SES Sendikası Zonguldak Şubesi ve Sağlık Sen Zonguldak Şubesinden ayrı ayrı açıklama yapılmış, SES Sendikası hemşire üyelerinin mağdur edildiğini belirtirken Sağlık Sen ise Hastane Müdürünün yanında yer alan açıklamaya imza atmıştı.

BirGün de yer alan habere göre ise; koli içerisine konularak hastane dışarısına çıkarılmak istenen kediye engel olan Hemşire Duygu Güneş ile Hastane Müdürü arasında yaşanan tartışma fiziki şiddete ulaştığı belirtildi.

Hastane Müdürü Hemşireyi Darbetti mi? - TIKLAYINIZ.

Yorumlar (6)
Sağlık çalışanları 1 hafta önce
Ula sağlık bakanlığı hastanelerde olmasa millet eşini dostunu yakınını nereye yerleştirecek makam verecekmiş valla çok merak ediyorum çiftlik valla dışarıda gezen biride olsan gel müdür olarak başla sözleşme imzala var mı böyle bir kurum bakanlık çok merak ediyorum yol geçen hanına döndük son 15 yıldır
Ali 1 hafta önce
Babalarının tapulu malı gibi her makamı işgal etmişler. Yiyin efendiler yiyin.
Ali Utku 1 hafta önce
Müdür haklıdır. Kedinin yeri hastane değildir.
Bıktık bu hayvan sevicilerden.
Sokaklar köpek dolu insanları ısırıyor
az sana bir örnek daha 1 hafta önce
yaaa siz devam edin bunları alkışlamaya al sana hak yemenin daniskası bu adamı buraya atayanı da alın görevden sınav yapın böyle yönetim olmaz olamaz biz okuduk bu iş bilmezlerden emir almayız alamayız bu adamı ben cebimden çıkarırım hak başka nasıl yenir söyleyin banaa bir de koltukta hindi gibi kabarıyor vah size vah
AYNEN DÜŞÜN YAKAMIZDAN 1 hafta önce
Ula sağlık bakanlığı hastanelerde olmasa millet eşini dostunu yakınını nereye yerleştirecek makam verecekmiş valla çok merak ediyorum çiftlik valla dışarıda gezen biride olsan gel müdür olarak başla sözleşme imzala var mı böyle bir kurum bakanlık çok merak ediyorum yol geçen hanına döndük son 15 yıldır aynen
Adelet Savaşçısı 6 gün önce
Devlet Hastanelerinde görev yapan müdür ve Müdür yardımcılığı koltukları resmen torpilin cirit attığı koltuklardır. Size en basit örneğini vereyim kendim bizzat şahit oldum adı lazım değil, bir hastanede müdürü olmasına rağmen başka bir eleman torpil ile o hastaneye müdür oldu, eee buna eski müdür tahammül edebilir mi, eleman tam 3 ay uğraştı Ankara'ya kadar gitti onunda torpilli varmış tekrar 3 ay sonra koltuğunu devraldı. Böyle olunca orada görev yapan eski müdür yardımcısını görevden aldılar, eski eleman tekrar müdür olarak kaldı, diğer eleman da müdür yardımcısı oldu. Ben az yazdım siz çok anlayın artık ????????????
20
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?