Hemşire ve Ebeleri Valiliğe Masa Başına Aldı Dedik Engeli Yedik: Sayın Valim, Bizi Engelleyince Adalet Yerini mi Buldu?

"Pes Artık! Vali, Torpilli Hemşire Ebe 7 Sağlıkçıyı Valilikte Masa Başına Görevlendirdi" diye 2 yerel gazete'de de çıkmış olayı haberleştirerek sosyal medya'dan paylaştık diye Karabük Valisi Fuat Gürel Twitter üzerinden sitemiz saglikpersonelihaber.net'i engelledi. Peki bizi engellenince haksızlık ortadan kalkmış mı oldu Sayın Valim?

Gündem 13.11.2020, 22:27 13.11.2020, 22:52 Güler Sağlam
Hemşire ve Ebeleri Valiliğe Masa Başına Aldı Dedik Engeli Yedik: Sayın Valim, Bizi Engelleyince Adalet Yerini mi Buldu?

Yerel gazetelerde yer alan iddia şu ki; Karabük İl Sağlık Müdürlüğü kadrosunda bulunan, Eflani, Yenice, Safranbolu ve Karabük’te kamu hastanelerinde görev yapan 7 sağlık çalışanının Valilik bünyesinde, çeşitli birimlere geçici görevle alındığı ortaya çıktı. Aralarında hemşire ve ebe gibi sağlık personellerinin olduğu 7 kişi bir süredir Valilik bünyesinde masa başı görevlerde çalışıyorlarmış.

KARABÜK NET HABER ve BATI KARADENİZ sitelerinde yer alan olayı bizde Türkiye'ye duyurmak için yani görevimizi yapmak için haberleştirerek sosyal medya hesaplarımızdan paylaştık.


*Fuat Gürel - Karabük Valisi

TIKLAYIN

Haberi gireli 1 saat olmadı ki Sayın Vali Fuat Gürel sitemiz twitter hesabını ( @saglikperssonel ), @fuatgurel76 hesabından engelleyerek basına olan yaklaşımını göstermiş oldu.

Valiliğe yapılan görevlendirmenin detayları için tıklayınız. 


*Fuat Gürel - Karabük Valisi

Yorumlar (16)
hemşireler 3 hafta önce
Bir üst makam da sayın valimizi hastaneye görevlendirse ya yoğun bakımlarda servisler de hemşirelerin sağlık teknisyenlerinin işlerini sadece ama sadece 1 gün yapsa ölü misali anadan doğma bir şekilde yatan hastalarımızın altını bokunu temizlese,banyosunu yaptirsa yikasa silse ya yemeklerini yedirse beslese gece gündüz demeden tedavilerini yapsa nobetlerde anası ağlasa üç kat maske tulum içinde çalışsa sonda taksa idrari kanı ile uğraşsa pansumanlarini yapsa kateterlerini temizlese aspire etse yatak yarası pansumanı yapsa her saat başı tansiyon ateş nabız olcse ya vbvb bu işleri birgün yapsın da görelim dünya kaç bucak sağlık çalışanları neler çekiyor anlar da hastanelerden personel çekmenin eksitmenin ne kadar kötü bir karar olduğunu anlar belki bakanlık bakanımız buna izin vermez koca bakanlıkta bakanımız ünvanı ne olursa olsun hepsini sahada görevlendirmişken hastanelerden masa başlarına personel çekilmesine izin vermez
promoon 3 hafta önce
onu anladık da, siz whatsapptan kronik rahatsızlıkları bulunan engelli memurlar ve şahsım adına gönderdiğim arzuhali sitenizde ne kadar dile getiriyorsunuz?
promoon 3 hafta önce
sayın özge.. lafını ettiğin ve hakkında olumsuz görüş bildirdiğin kişi olan şahsım da sağlık personeli.. unutma e mi? şu korona illeti süresinde çalışma ortamı - koşullarımızı gel gör ki sana bu anlamda açıklama yapayım. biz engelliyiz diye kimsenin bizi azınlık olarak nitelendirmesine ve hakkımıza el koymasına kimsenin hakkı yok anlıyor musun.. ama nasıl anlayacaksın.. sağlık personellerinin mağduriyetini dile getirirken başka sağlık personellerini çukura gömdüğünün farkında değilsin...
promoon 3 hafta önce
ben de şöyle diyeyim sana sayın özge.. bu arzuhalin hayati önemini anlayabilmen için doğuştan bu yana içinde bulunduğumuz kronik rahatsızlık kavramını yaşaman gerek. Allah vermesin. evvel emirde her habere saygımız var ama bu teessüfü dile getirecek bir hak bile tanımadığınız için de buradan yorum gönderdik. biz ölümün eşiğindeyiz, haber değeri taşıyan bir hususu da kimse dile getirilmedi anlıyor musun
Özge 3 hafta önce
Onu anladıkta dediğin, 7 personel daha nöbete girecekken sırf birilerinin Tanışı olduğu için masa başında oturtuluyor. Bu konuda tek satır etme, gel konuyu baltala. Senin gibiler yüzünden bu sağlık camiası bu halde zaten.
ahmet 3 hafta önce
ALLAH'IM BANA DA VALİLİK NASİP ET:))))))
Hhhh 3 hafta önce
Bu 7 kişinin tam olarak meslekleri nedir 7 side ebe ve hemşire midir. Bilgi verilebilir mi acaba
Hemşire 3 hafta önce
haklısızlık var heryerde
Sağlıkçı 3 hafta önce
Daha neler göreceğiz
Exsen 3 hafta önce
Koskoca vali istediği her şeyi yapar....
Cemal 3 hafta önce
Çok komik bir fıkra olmuş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?