PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Doktoru Öldüresiye Darbeden Şahıs Adliyede

Dün akşam saatlerinde İstanbul’da bir aile hekimini öldüresiye darbeden şüphelinin Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiği öğrenildi.

Gündem 21.12.2022, 13:46 21.12.2022, 13:47 Cansu Polat
Doktoru Öldüresiye Darbeden Şahıs Adliyede

İstanbul Bağcılar’da Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan Dr. Mahmut Doğan’ı öldüresiye darbeden şahıs adliyeye sevk edildi.

Dün Çınar Aile Sağlığı Merkezi'ndeki görevi sırasında doktor Mahmut Doğan'a saldırıp yumruk ve tekme atarak yaralayan şüpheli Y.İ'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Şüpheli, polis eşliğinde Bakırköy Adliyesi'ne gönderildi.

Doktor Mahmut Doğan, çalıştığı Çınar Aile Sağlığı Merkezi'nde bir kişi tarafından darbedilmişti. Saldırganın yumruk ve tekmeleriyle yaralanan Doğan'a ilk müdahale buradaki sağlık ekiplerince yapılırken, şüpheli Y.İ. polis tarafından gözaltına alınmıştı.

HABERİN GEÇMİŞİ

İstanbul Bağcılar’da aile hekimi olarak görev yapan Mahmut Doğan, görevi başındayken Yasin İ. İsimli vatandaşın saldırısına uğradı.

Yaralanan aile hekimi Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavisine başlandı.

NE İSTEDİĞİNİ SÖYLEMEDİ, DOKTORA SALDIRDI

Görgü tanıklarının ifadelerine göre; aile sağlığı merkezine giden saldırgan Yasin İ., bir süre hiç kimseyle konuşmadan bekleme salonunda oturdu. Durumu fark eden görevlilerin sorularına yanıt vermeyen Yasin İ., ne istediğini de söylemedi. Görevliler, bunun üzerine durumu Mahmut Doğan’a bildirildi. Doğan, Yasin İ.'nin yanına giderek kim olduğunu, bir sağlık sorunu olup olmadığını ve ne istediğini sordu. Doğan’ın sorularını da yanıtsız bırakan Yasin İ., görevlilerin polise haber vereceklerini söylemeleri üzerine Doğan’a saldırdı.

SALDIRGAN GÖZALTINA ALINDI

Saldırgan Yasin İ., daha sonra sağlık merkezine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı. Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen saldırganın ifade işlemlerinin sürdüğü bildirildi

Yorumlar (2)
sm 1 ay önce
saygıdeğer eli öpülesi doktorumuza çook geçmiş olsun, izlerken içim parçalandı:( gücün ona mı yetti, sıkıyosa bize aynı hareketi yap bakalım suratını maymuna çevireyim senin. Ne istedin o yaştaki adamcağızdan, o. evladı, o doktorumuzun kaç yıl hizmeti olmuş vatana millete, nasıl okuyup o seviyeye geliyor bu insanlar haberin var mı senin döl israfı hayvan, 20 yıl içeri tıkacan, gün yüzü göstermeden 1 kuruş vermeden ağır işte bedava çalıştıracan 20 yıl bunları
Hemşire 1 ay önce
Hekimimize geçmiş olsun, sağlıkta şiddete son verilecek kanunlar istiyoruz. En ağır cezalar verilsin. Sosyal cezalar eklensin. O saldırgan Asm nin temizlik işlerini yapsın.
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.