Uzm. Dr. Çağdaş DERDİYOK, veda töreninde yaptığı konuşmada,

"Saygıdeğer basın çalışanları, 2 yıldır yürütmekte olduğum Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimlik görevimden bugün itibariyle ayrılma kararı almış bulunuyorum. Bu süre zarfında hastanemizi daha sağlıklı ve güçlü bir noktaya taşımak adına gerçekleştirdiğimiz planlamaları tamamlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum."

İddiaya Göre Doktora ‘Usulsüz Rapor’ Suçlaması Yapıldı! İddiaya Göre Doktora ‘Usulsüz Rapor’ Suçlaması Yapıldı!

dedi.

DERDİYOK, konuşmasında devamında

 "Artık Kırklareli'de insanların sağlık hizmetine erişmeleri daha kolay ve dış merkezlere gitmelerine gerek kalmadan sağlık hizmeti alabiliyorlar. Bu başarıda yanımda olan Sayın Valim Birol EKİCİ, Vali Yardımcım Elif Canan TUNCER, İl Sağlık Müdürüm Dr. Öğretim Üyesi Çiğdem CERİT Hocam başta olmak üzere, tüm yöneticilere, sağlık ordusuna ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim."

şeklinde konuştu.

Tabi bu başarılı sürecimizin paydaşı olan kendi yönetimim ve hastanede ki 1064 çalışma arkadaşıma ayrıca şükran borçluyum.

Bizleri çalışma hayatımız boyunca yanımızda olan siz basın çalışanlarına da ayrıca çok teşekkür ederim.

İyi ki sizleri tanıdım ve çalışma fırsatım oldu. Bu süreçte bilerek ya da bilmeyerek gururunu veya gönlünü kırdığım bir kişi olduysa af ola, hakkınızı helal edin.

Bundan sonraki süreçte asli görevim olan sağlık hizmetleri başkan yardımcılığı görevime döneceğim. Hepinizden birlikte çalıştığımız süreçte aldığım destekler için teşekkür ederim. ‘dedi.

Sayın Başhekimimize hastanemize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder alacağı yeni görevler için başarılar dilerim.

Hastane yönetimi, DERDİYOK'un yerine geçici olarak atama yapılıncaya kadar başhekimlik görevini yürütecek ismin belirlenmediğini açıkladı.