PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlıkta Üst Düzey Atama! Mehmet Koca Genel Müdür Yardımcısı Oldu!

İnsan Kaynakları Planlama Dairesi Başkanı olarak görev yapan Dr. Mehmet Koca, Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Atamalar 11.04.2022, 13:27 13.04.2022, 18:31 Cansu Polat
Sağlıkta Üst Düzey Atama! Mehmet Koca Genel Müdür Yardımcısı Oldu!

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu'nun görevden alınmasıyla yerine Vekaleten İsmail Kaya getirilmişti. Bakanlıkta bu görevden almanın ardından yönetim kademesi değişikliği devam ediyor.

Uzun yıllardır İnsan Kaynakları Planlama Daire Başkanı olarak görev yapan Dr. Mehmet Koca'nın Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Genel Müdür Yardımcısı olarak atama kararının az önce imzalandığı saglikpersoneliHABER.NET olarak kaynaklarımızdan öğrendik.


Mehmet Koca, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Oldu! TIKLAYINIZ.


DAİRE BAŞKANIYDI, GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLDU

Bakanlık merkez ve taşra teşkilatı insan kaynağı planlama çalışmalarını yürüten, Bölge hizmet gruplarını düzenleyen, Personel dağılım cetveli ile istatistiksel bilgileri hazırlayan tüm sağlık tesislerinin kadro durumunu takip etmekle görevli olan Daire Başkanı Dr.Mehmet Koca bundan sonra Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacağı öğrenildi.

YENİ GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU

Mehmet İslamoğlu'nun görevden alınmasının ardından yerine getirilen Genel Müdür İsmail Kaya tarafından Yönetim Hizmetlerinde yeni görev dağılımı yapmıştı. Hangi Daire Başkanlığına hangi bürokratın baktığını öğrenmek için tıklayınız.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (9)
çiğdem 1 ay önce
2015 yılında ilk atadığım zaman kendisiyle aynı birimde çalışma fırsatım oldu, koordinatördü. çok titiz, işini son derece hakkıyla yapan bir insan. Allah yolunu açık etsin.
mustafa okçu 1 ay önce
Geç kalınmış bir atama. Allah yar ve yardımcısı olsun. Babacan bürokratlardan kendisi...
uzm dr ALİ ALP 1 ay önce
doktor bey işini layıkıyla yapan samimi dürüst mevzuata hakim ben daha iyi yerlerde olması gerektiğini düşünüyorum biz kendisinden razıyız Rabbim yardımcısı olsun başarılar dilerim
serpil 1 ay önce
Kaliteli bir şahsiyettir.Aynı zamanda mevzuata hakim bir bürokrat.Kendisine başarılar diliyorum. ( YORUMU BEĞENEYİM DERKEN YANLIŞLIKLA BAĞENMEDİM ŞIKKINI TIKLAMIŞIM )
Erdem 1 ay önce
Sayın hocam yeni görev yeriniz hayırlı uğurlu olsun. Çok sevindim siz daha iyi yerlere layıksınız.
Ali Bey 1 ay önce
Liyakat Sahibi, bakanlığın parmakla gösterilecek bürokratlarından, işinin ehli biri olmasından ötürü son zamanlarda en yerinde atama olduğunu düşünüyorum. Başarıları daim olsun.
Süleyman Özsarı 1 ay önce
Çok değerli hocam bu görevi sonuna kadar hakeden birisidir..Rabbim yolunu açık etsin ..
Erdem 1 ay önce
Sayın hocam yeni görev yeriniz hayırlı uğurlu olsun. Çok sevindim siz daha iyi yerlere layıksınız.
Salim...... 1 ay önce
Kaç günlüğüne?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
8
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?