Sağlık Müdürlüğünün Son Başkanı'da Sözleşme İmzaladı!

İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde ki yönetici atamalarında Kocaeli'nin son başkanı da sözleşme imzalayarak ataması sisteme düşürüldü.

Atamalar 17.09.2020, 21:57 17.09.2020, 22:02
Sağlık Müdürlüğünün Son Başkanı'da Sözleşme İmzaladı!

ÜÇÜ DEVAM ETMİŞTİ

Bilindiği gibi Kocaeli İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney’e bağlı olarak toplam 6 başkan (il müdür yardımcısı) bulunuyor. Bu başkanlardan Destek Hizmetleri Başkanı Mustafa Tekin Personel Hizmetleri Başkanı Muhammed Coşkun Güler, Sağlık Hizmetleri Başkanı Onursal Varlıklı koltuklarını korumuştu.

TIKLAYIN

SARIIŞIK, DURMAZ

Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığına Körfez Devlet Hastanesinin başhekimi  Ahmet Sarıışık atanırken, dün belli olan yeni gelişmeyle eski Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Mürsel Durmaz Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığına atanmış, bu başkanlığı yürüten Dr. Arzu Aşı boşta kalmıştı.

ACİL’DEN HALK SAĞLIĞINA

Arzu Aşı’nın durumu da netleşti. Başkanlık görevi devam edecek olan Aşı, boş durumda bulunan Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığına atandı, sözleşme imzalandı. Bilindiği gibi Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Faruk Demirhan’a bu dönem herhangi bir görev verilmemişti.

Yorumlar (1)
Ömer Gerek 1 ay önce
Hemşire 41
Korona boyunca bir kere olsun hastane ziyareti yapmayandan, çalışanlarını yalnız bırakandan başkan olmaz. Kocaeli koronayı kamu hastahaneleri başkanı olmadan geçirmiştir
12
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?