PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Fazlı Aslan Oldu!

Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğünde Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Dr. Fazlı Aslan, Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi olarak atandı.

Atamalar 16.01.2023, 19:37 16.01.2023, 19:39 Cansu Polat
Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Fazlı Aslan Oldu!

Kahta Devlet Hastanesi Başhekimliğine Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı sözleşme imzaladı.

Dr. Fazlı Aslan Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi olarak göreve başladı. Kahta Devlet Hastanesi'ndeki hizmet alanlarını daha üst seviyeye çıkarmak için çalışacaklarını belirten Op. Dr. Aslan, ilçedeki sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi için gayret edeceğini söyledi.

Dr. Fazlı Aslan Kimdir?

1991'de Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Op. Dr. Fazlı Aslan, yine aynı üniversitede Kulak Burun Boğaz (KBB) bölümünden uzmanlık eğitimini tamamladı. İlk görevine 1999 yılında Ceyhan Devlet Hastanesi'nde başlayan Op. Dr. Fazlı Aslan, 2000 yılında Adana Devlet Hastanesi'ne başhekim yardımcısı olarak atandı. Ardından 2004 yılında Ceyhan Devlet Hastanesi'ne başhekim olarak atanan Op. Dr. Aslan, 2005 yılında Adana Numune Hastanesi'nde başhekim yardımcılığı görevinde bulundu.

2010 yılında ise yeniden Ceyhan Devlet Hastanesi'nde KBB uzmanı olarak görev yaptı.

2018'den bugüne kadar Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Op. Dr. Fazlı Aslan, Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi olarak atandı.

Yorumlar (2)
... 3 hafta önce
haber konuları şuraya şu, buraya bu atandı değil de hasta çalışan güvenliği memnuniyeti yönetim başarıları gibi konuları alsanız
muhammed 2 hafta önce
ne kadar da gevrek gülmüş:))))))))))
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.