İzmir İl Sağlıkta Değişim Rüzgarı

İzmir Sağlık Müdürlüğünde değişim rüzgarı başladı. Buna göre geçtiğimiz aylarda sağlık müdürü olan Op. Dr. Mehmet Burak ÖZTOP, yakın çevresinde bulunan çalışma ekibinde değişikliğe gitti.

İzmir İl Sağlıkta Değişim Rüzgarı

DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞINA BASMACI ATANDI

Yapılan ilk değişiklik Destek Hizmetleri Başkanlığında yaşandı. Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği mali hizmetler biriminde uzman olarak görev yapan daha sonra Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği mali hizmetler başkanlığı görevlerini de yürüten Engin BASMACI, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanlığı görevine getirildi. 

YILDIZ BAŞKAN YARDIMCISI,  KORKMAZ KAMU HASTANELERİ BAŞKANI OLDU

Eşref Yıldız, Başkan yardımcısı olarak atanırken, Kamu Hastaneleri Başkanı olarak da 2015 yılında Manisa İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini yapan Acil Tıp Uzmanı Dr. AYHAN KORKMAZ atandı.

TIKLAYIN

MERTOĞLU, PERSONEL BAŞKAN YARDIMCISI OLURKEN HAYDAROĞLU'DA BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığından Süleyman MERTOĞLU ise Personel Başkan Yardımcısı olarak atandı. İzmir İl Sağlık Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Dr. Özlem Haydaroğlu'da Başkan Yardımcısı olarak atanan bir başka isim oldu.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 20:09

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
33
33 - 9 ay Önce

Yenilik her zaman oyıdır. Mersin inde böyle köklü Bı değişime acilen ihtiyacı var

SIRADAKİ HABER