Hastane Yönetimi Değişti: Başhekim Ekibiyle Beraber Çekildi!

Ege Üniversitesi’nin Rektörü Necdet Budak’ın, mevcut Başhekim Prof. Dr. Tuncay Göksel ve ekibiyle devam etmek istemediği öğrenildi. Prof. Göksel ile birlikte başhekim yardımcıları istifa etti. Ege Üniversitesinde Prof. Dr. Tuncay Göksel’in yerine vekaleten Prof. Dr. Cemil Görgün atandı.

Atamalar 28.09.2020, 19:50 Güler Sağlam
Hastane Yönetimi Değişti: Başhekim Ekibiyle Beraber Çekildi!

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yönetim değişikliğine gidildi. Ege Üniversitesi’nin Rektörü Necdet Budak’ın, mevcut Başhekim Prof. Dr. Tuncay Göksel ve ekibiyle yola devam etmek istemediği öğrenildi. Prof. Göksel ile birlikte başhekim yardımcıları istifa etti.

TIKLAYIN

Ayrılığın nedeniyle ilgili Ege Üniversitesi’nden resmi bir açıklama yapılmadı. Ege Üniversitesinde geçen haftalarda ameliyathanede görevli doktor ve hemşirelerde koronavirüs görülmesi nedeniyle ameliyatların durdurulması gündeme gelmişti.

Egeli Gazete’nin ulaştığı Prof. Dr. Tuncay Göksel, “Görev süremiz bitti. Röktörümüz farklı bir ekiple çalışmak istedi. Tercihi bu yönde oldu” dedi.

KAYNAK: A3 HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Sağlıkçı 4 ay önce
Darısı Kütahya nın başına
Sağlıkçı 4 ay önce
Darısı Kuşadası Devlet hastanesinin başına yılan hikayesi gibi. Yetkililerin gözü boyanıyor. Sahada maalesef. Masa başında oturmak güzel. Sözleşmeli yöneticiler Maaşını alıp, Saat doldurmak.
finike personel 4 ay önce
Darısı Finike Devlet Hatanesine
Daha ne bekleniyor anlamıyorum...
-7
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?