Hastane Müdürü Sağlık Bakanlığından Ayrılarak İl Müdürü Oldu!

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Destek ve Kalite Hizmetler Müdürlüğü görevini yürüten Kamil Tüylüoğlu, sözleşmesini tek taraflı sonlandırarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde İl Müdürü olarak atandı.

Atamalar 28.10.2020, 22:09 29.10.2020, 00:35 Güler Sağlam
Hastane Müdürü Sağlık Bakanlığından Ayrılarak İl Müdürü Oldu!

1978 doğumlu Rize'li Kamil Tüylüoğlu, SBÜ Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü olarak 2017 yılından bu tarafa görev yapıyordu.

Edinilen bilgiye göre, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Destek ve Kalite Hizmetler Müdürlüğünden ayrılan Kamil Tüylüoğlu  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde İl Müdürü olarak görev alacak.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (13)
lab.tek 10 ay önce
GOÇUM BENİM,ÇOK GAVİ TORPİLİ VARMIŞ:))))))
Ankara da aynı 10 ay önce
Ankara Destekte iş bilmezler orayı mahvetti. Bu işbilmezler kendilerinden olmayanları orda bırakmıyorlar? Her türlü iş komplo herşey Destek'tekiler yapıyor!!! Destek Urfa ekibi iş bilmiyor komplolar aldı başını yürüdü...Ela da bu işlerin içinde hepsi yardımcılarda da iş yok...Komplo var...
Sadettin Köpek 10 ay önce
O ne ki daha? Sağlık Bakanlığında Bir memur önce müdür, sonra başka hastaneye müdür, sonra başkan yardımcısı sonra da bakanlıkta çok iyi yere? Fetö Metö diye eleştirelnler bunlar birde şimdi kendileri Taşhiye Hakyol vs. olarak bunların yerlerini mi alıyor???
Mert 10 ay önce
Eee nereli. Rizeli.
kahraman kedi 10 ay önce
rize çayelili....istediği yere gitmek anayasal hakkı...sen ve ben köle
Sağlıkçı 10 ay önce
Nasıl ki kendi kurumlarımıza dışardan müdür yada daire başkanı istemiyorsak, bu kişinin de başka kurumun il müdürü olması çok yanlış. Yazık değil mi o kurumda çalışanlara. Bir sürü o kuruma hizmet etmiş emek vermiş insanlar varken sırf torpille hiç işleyiş bilmeyen birinin müdür olması ne acı. Sonra yok falanca tarikat yapılanıyor yok filanca kadrolaşıyor diyorsunuz. Rizeli yapılanmasınında önüne geçin o zaman.
o da bişiy mi 10 ay önce
sağlık memuru iken vali danışmanı(nasıl bişiyse), sonra tekrar sağlık memuru, sonra belediye başkan yardımcısı olan var.
2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM. 10 ay önce
DAYIN VARSA HERŞEY OLURSUN DAYIN YOKSA HİÇSİN.OXFORD ÜNİVERSİTESİNDEN BORDO DİPLOMANDA OLSA HİÇSİN.BU ÜLKEDE SINAVLA VHKİ OLUNMUYOR AMA SINAVSIZDA ATAMAYLA MÜDÜR OLUNUYOR.ADAM HAKLI PASTA NEREDE BÜYÜKSE ORAYA BENDE OLSAM AYNINI YAPARDIM.
Her şey fani 10 ay önce
Boş yere okuyup didinmeyine güzel örnekler
Murat 10 ay önce
Rizeli.abd'de başkan adayı, avrupa birliğinde vekil,ingiltere'de prens olmayı en çok hakeden kişi.Turkiye'de sadece il müdürlüğüyle kalmasi ayip olmus!!!!Kırsehirli,Mersinli,Siirtli,Yozgatlı kim ki zaten!!!!
Mersin 10 ay önce
Rizeli Trabzonu yani Karadenizi olmak ayrıcalık Karadenizi değilsen eğer Konyalıysan işin tamam.Yoksa işin zor kardeşim bu memlekette.liyakat dürüstlük hakgetire
Şemmuz 10 ay önce
Sağlık Bkanı yapmamışlar ayıp olmuş, işte AKP bu meeeeeeeeeelemeye devam. hedef 2023
hastane 10 ay önce
Ankara Desteklere baksanız bu yine iyi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
33
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?