Hastane Müdürlüğünden Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Geçti!

Bolu’da Sağlık Bakanlığına bağlı birçok sağlık tesisinde yönetim kadrosunda görev yapan Leyla Beykoz, bundan sonra Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapacak.

Atamalar 08.10.2019, 14:49 08.10.2019, 14:53 Güler Sağlam
Hastane Müdürlüğünden Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Geçti!

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilatasyon Eğitim Araştırma Hastanesinde Müdür yardımcılşığı görevinden ayrılan Leyla Beykoz, Bolu Belediyesi Halkla İli,şkiler Müdürü olarak önümüzdeki haftadan itibaren yeni görevine başlayacak.

28 YILLIK KAMU TECRÜBESİYLE BELEDİYEYE GEÇTİ

TIKLAYIN

Yeni göreviyle ilgi,li sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayan Beykoz; “İlimizin Sağlık Bakanlığı’na bağlı çeşitli hastanelerinde sürdürdüğüm görevimi bugün itibariyle sonlandırmış bulunmaktayım. 28 yıllık görev süremde bir çok mesai arkadaşım ile çalışma fırsatım oldu. Hepinizi çok sevdiğimi ve özleyeceğimi belirtmek istiyorum.

Bolu Belediye Başkanımız Tanju Özcan ile yapmış olduğumuz istişareler sonrasında kamu görevime Bolu Belediyesi’nde Halkla İlişkiler Müdürü olarak devam ettirme kararı aldık. Bolu Belediye Başkanlığı’nda ki yeni görevime 14.10.2019 (Pazartesi) başlayacağım. Çıktığım yeni yolculukta desteklerinizi bekliyorum” ifadelerine yer verdi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-4°
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?