Hastane Müdürlüğünden Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Geçti!

Bolu’da Sağlık Bakanlığına bağlı birçok sağlık tesisinde yönetim kadrosunda görev yapan Leyla Beykoz, bundan sonra Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapacak.

Hastane Müdürlüğünden Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Geçti!

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilatasyon Eğitim Araştırma Hastanesinde Müdür yardımcılşığı görevinden ayrılan Leyla Beykoz, Bolu Belediyesi Halkla İli,şkiler Müdürü olarak önümüzdeki haftadan itibaren yeni görevine başlayacak.

28 YILLIK KAMU TECRÜBESİYLE BELEDİYEYE GEÇTİ

TIKLAYIN

Yeni göreviyle ilgi,li sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayan Beykoz; “İlimizin Sağlık Bakanlığı’na bağlı çeşitli hastanelerinde sürdürdüğüm görevimi bugün itibariyle sonlandırmış bulunmaktayım. 28 yıllık görev süremde bir çok mesai arkadaşım ile çalışma fırsatım oldu. Hepinizi çok sevdiğimi ve özleyeceğimi belirtmek istiyorum.

Bolu Belediye Başkanımız Tanju Özcan ile yapmış olduğumuz istişareler sonrasında kamu görevime Bolu Belediyesi’nde Halkla İlişkiler Müdürü olarak devam ettirme kararı aldık. Bolu Belediye Başkanlığı’nda ki yeni görevime 14.10.2019 (Pazartesi) başlayacağım. Çıktığım yeni yolculukta desteklerinizi bekliyorum” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 14:53

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER