Gaziantep Sağlık Müdürlüğünde Flaş Atamalar!

Sağlık Bakanlığının Mali ve İdari Destek Başkanlık birimlerini ayırmasından sonra Gaziantep İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Serdar SarıFakı il müdürlüğünde bir takım yeni değişikliğe gitti.

Gaziantep Sağlık Müdürlüğünde Flaş Atamalar!

Destek hizmetleri başkanlığına başkan yardımcısı Gökhan Kurt, Acil sağlık hizmetleri başkan yardımcılığına Dr. Vecdi Yıldız, Sağlık hizmetleri Başkan yardımcılığına Dr. Rıza Çam atandı.

OĞUZELİ'NE TANCAN ATANDI

TIKLAYIN

Geçtiğimiz hafta Oğuzeli İlçe Devlet Hastanesi idari ve mali işler müdürü Ahmet Demir'in istifası ile boşalan Oğuzeli ilçe Hastanesi İdari ve Mali işler Müdürlüğüne daha önceki haberimizde belirttiğimiz gibi Emre Tancan atandı.

Öteyandan, Kamu Hastaneleri hizmetleri başkan yardımcısı Mustafa Çiriş'in, Gökhan Kurt' tan boşalan Destek hizmetleri başkan yardımcılığına kaydıralacağı, Mustafa Çiriş'ten boşalacak yere ise Dr. Tamer Tuncer' in atanacağı öğrenildi..

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 20:42

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
33
33 - 7 ay Önce

Bu değişimler mersinde de yaşanması dileğiıyle

SIRADAKİ HABER