Cumhurbaşkanıyla Dalga Geçen Kişiyi Müdür Yardımcısı Yaptılar

Sancaktepe Şehit Prof.Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesine son yılların en ilginç müdür yardımcısı ataması yapıldı. Daha önce sosyal medya hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’la dalga geçen paylaşımda bulunan kişiyi 15 Temmuz darbe girişiminin simge isimlerinden ve ilk şehitlerinden olan Prof.Dr. İlhan Varank’ın isminin verildiği hastaneye Müdür Yardımcısı olarak atayarak sözleşme imzalattılar.

Atamalar 08.08.2019, 21:40 09.08.2019, 12:22
Cumhurbaşkanıyla Dalga Geçen Kişiyi Müdür Yardımcısı Yaptılar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uçaktan atılmasını konu alan fıkrayı takipçileriyle yorumsuz başlığıyla paylaşan Müdür Yardımcısı M.Y.Y.,  Erdoğan’ın uçaktan atılmasına 72 milyon sevinir fıkrasına bugün hala gülüyor mudur bilmiyoruz.

TIKLAYIN

Yapılan atamadan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca yönetiminin ne kadar bilgisi dahilinde olduğu henüz bilinmezken, böyle bir atama kararına imkan veren, referans olan kişiler hakkında Bakan Koca’nın ne gibi bir tasarrufta bulunacağı merak konusu oldu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (2)
Saglikci 1 yıl önce
Ne yazıkki son dönemdeki atamalar hep böyle bırakın liyakati siyasete bile bakmadan şaka gibi insanlar aranmakta hem kurumlar hemde çalışanlar mağdur edilmekte. Bunun zararınıza hükümet görüyor mu bilmemem
Hakkı Doğru 1 yıl önce
Polis,garsoncayci,öğretmen,tarkatcı,sendikaci,patinin sekreteri caycisi bekcisi, belefiyeci cicekci bòcekçi kısaca sagligin S harfinden anlamayanlar isi bildikleri ve liyakati vatan millet sakarya icin degil ballı masş icin mudur idareci yapildi veya olmak icin kapi onu beklediler sonuc mu israf müsriflik ve Olan ülkenin kaynaklarina vatandada oluyor.
-1
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?