Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimliğine Bekir Demirtaş Atandı!

Geçtiğimiz Aylarda Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevin'den Ayrılan Op. Dr. Arif ASLAN'ın ardından Başhekim Yardımcılığı Görevini Yürüten Uzm.Dr. Bekir DEMİRTAŞ Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi olarak ataması yapıldı.

Atamalar 10.11.2020, 18:57 11.11.2020, 13:13 Güler Sağlam
Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimliğine Bekir Demirtaş Atandı!

Bir süredir Vekaleten Yürütülen Çankırı Devlet Hastanesine Yeni Başhekim Uzm.Dr. Bekir DEMİRTAŞ Atandı

TIKLAYIN

Geçtiğimiz Aylarda Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevin'den Ayrılan Op. Dr. Arif ASLAN'dan Sonra Sağlık Bakanlığı tarafından Arif ASLAN Döneminde Başhekim Yardımcılığı Görevini Yürüten Uzm.Dr. Bekir DEMİRTAŞ Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Olarak Göreve Atandı.

BEKİR DEMİRTAŞ KİMDİR?

1986 yılında Ankara’nın Kalecik ilçesinde doğdu. İlk, orta öğrenim ve lise eğitimini Kalecik'de tamamladı. DEMİRTAŞ Kırıkkale Üniversitesi Tıp fakültesinden 2012 yılında mezun oldu. 2012-2013 yılları arasında Çankırı Şabanözü ilçe devlet hastanesi Acil Servisin de pratisyen hekim olarak görev yaptı. 2014 yılında Ankara Numune Hastanesi Kardiyoloji kliniğinde ihtisasına başladı ve 2019 yılında mezun oldu. 2019 yılında Çankırı Devlet Hastanesine Kardiyoloji uzmanı olarak atandı. Halen bu görevi sürdürmekte Olan Demirtaş Çankırı Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısı Olarak Görev Yaparken Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Olarak Göreve Atandı. 
Evli ve bir çocuk babası Olan DEMİRTAŞ İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Haber 18 Olarak Yeni Görevinde Başarılar Dileriz.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Sevcan 7 ay önce
Senden öncekilerini örnek al ki, sonunda aynı olmasın, bunu İsmail e de söyledim, Arif e de, dinlemediler istifa etmek zorunda kaldılar, kılavuzunu iyi seç, bülbül güle, karga çöplüğe götürür, bunu sakın unutma. Sana en yakınınmış gibi davrananlar, seni biz getirdik diyen tudylerden uzak dur, Kenafir gözlü şeytanlardan, ve pis bıyıklı şarlatanlardan(onlar kendini biliyor) Yaradana sığın ki, onların şerri üzerine bir bulaştı mı, hocayım ben diyen seni kurtaramaz.
ziya 7 ay önce
Çankırı burası normaldir.
Deephayal 7 ay önce
Ben Çankırı dan ayrılırken aynı olaylar vardı halen devam etmiş yazık
Hasan hüseyin gül 7 ay önce
Zimmetle suçlanan hastane müdürleri duruyormu hala, bide türker diye biri vardı eşi hizmetli ama masa başı çalışan, yiyin efendiler yiyin aksırıncaya kadar yiyin
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?